مجله سیمدخت
0

فیلم باربنهایمر ساخته خواهد شد

فیلم باربنهایمر ساخته خواهد شد
بازدید 25

رسانه The Hollywood Reporter در یک گزارش اختصاصی اعلام کرده است که یک تهیه‌کننده آمریکایی به نام چارلز بند (Charles Band) قصد دارد فیلمی به نام باربنهایمر (Barbenheimer) تهیه و ساخته کند.

در این گزارش آمده است که استودیوهای یونیورسال پیکچرز و وارنر به دلایلی مجبور شده‌اند دو فیلم Oppenheimer و Barbie را دقیقاً در یک روز به سینماها معرفی کنند. تحلیل‌ها نشان می‌دهد که فیلم باربی بسیار موفق خواهد بود و عملکرد بسیار خوبی در باکس آفیس خواهد داشت. اوپنهایمر نیز زیر تأثیر این موفقیت قرار گرفته و می‌تواند هزینه‌های تولید و تبلیغات را جبران کند.

باربنهایمر و اوپنهایمر دو فیلم متفاوت هستند؛ یکی از آنها درباره سازنده بمب اتم است و مخاطبانش را شوکه می‌کند، و دیگری یک فیلم فانتزی و موزیکال با رنگ‌های صورتی است. این تضادها باعث شده تا یک پدیده اجتماعی به نام باربنهایمر (Barbenheimer) به وجود آید. کاربران فضای مجازی به دلیل این تضادها محتواهایی از قبیل میم‌ها ایجاد کنند و دو فیلم را مقایسه کنند. این موضوع باعث شده تا هر دو فیلم در مرکز توجه‌ها قرار گیرند و از طریق باکس آفیس به فروش‌های بسیار خوبی دست یابند؛ این اتفاق کمتر کسی می‌توانست پیش بینی کند.

طبق گزارش منتشر شده در The Hollywood Reporter، چارلز بند، تهیه‌کننده آمریکایی، تصمیم به ساخت فیلم باربنهایمر گرفته است. او در دهه ۷۰ میلادی وارد عرصه تهیه‌کنندگی شده و طی این مدت بسیاری از آثار ترسناک و کمدی را ساخته است، از جمله فیلم‌های Puppet Master و Subspecies. داستان این فیلم درباره یک دانشمند به نام دکتر بامبی جی باربنهایمر است که با معشوقه‌اش از دالتوپیا به دنیای واقعی می‌آید. او پس از شاهد شدن انسان‌ها و شرایط زندگی آن‌ها تصمیم می‌گیرد یک بمب اتم بسازد و همه چیز را نابود کند.

در حال حاضر کارگردان و بازیگران فیلم باربنهایمر مشخص نشده‌اند. با این حال، چارلز بند قصد دارد که فیلم را در سال آینده میلادی ساخته و به جلوی دوربین بیاورد. همچنین، امتیاز نشر به سرویس استریم پرایم ویدیو داده شده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *