مجله سیمدخت
0

درگذشت برنارد هیل، ستاره‌ی ارباب حلقه‌ها و تایتانیک

درگذشت برنارد هیل، ستاره‌ی ارباب حلقه‌ها و تایتانیک
بازدید 18

با افسوس و تاثر، خبر درگذشت برنارد هیل، بازیگر محبوب نقش شاه تئودن در فیلم‌های ارباب حلقه‌ها، به رسانه‌ها اعلام شده است. او که ۷۹ ساله بود، امروز درگذشته است. لو کولسن، ایجنت هیل، این اتفاق را تایید کرده و جزئیات بیشتری درباره‌ی علت درگذشت او اعلام نکرده است.

برنارد هیل در تاریخ ۱۷ دسامبر ۱۹۴۴ در بلک‌لی منچستر به دنیا آمد و از سال ۱۹۷۰ فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه بازیگری آغاز کرد. تا لحظه درگذشتش، به انجام وظایف حرفه‌ای خود در عرصه بازیگری ادامه داد.

 درگذشت برنارد هیل، ستاره‌ی ارباب حلقه‌ها و تایتانیک

برنارد هیل به عنوان یکی از بازیگران برجسته‌ای شناخته می‌شود که بیشتر به خاطر نقش‌هایش در فیلم‌های موفقیت‌آمیزی همچون ارباب حلقه‌ها و تایتانیک معروف است. وی نقش پادشاه تئودن در فیلم‌های “ارباب حلقه‌ها: دو برج” و “ارباب حلقه‌ها: بازگشت پادشاه” را به نحوی فراموش‌نشدنی اجرا کرده که با تحسین‌های فراوانی همراه بوده است.

علاوه بر این، هیل در فیلم تایتانیک به کارگردانی جیمز کامرون نیز نقش کاپیتان ادوارد جی اسمیت را بازی کرده و نقشی بسیار قابل‌توجه و قابل‌انتظار را به تصویر کشیده است.

در کنار این نقش‌های بزرگ، هیل در فیلم‌ها و سریال‌های مختلفی نیز حضور داشته است. از جمله فیلم “شرلی والنتاین”، “جن‌وشیر”، “باد در ویلوز”، “جنایت واقعی”، “رؤیای تابستانی”، “پادشاه عقرب”، “گوتیکا”، “لیگ آقایان”، “والکیری” و سریال‌هایی همچون “پسران از سر زیر زمین” و “آنفورگاتن” می‌توان اشاره کرد.

علاوه بر فیلم و سریال، هیل همچنین در بازی‌های ویدیویی نیز حضور داشته و نقش‌های صوتی مختلفی را ایفا کرده است، از جمله بازی “Fable 3”.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *