مجله سیمدخت
0

بازگشت به میدان نبرد: Call of Duty ریشه‌های خود را احیا می‌کند

بازگشت به میدان نبرد: Call of Duty ریشه‌های خود را احیا می‌کند
بازدید 14

یک افشاگر ادعا کرده است که مجموعه Call of Duty در چند سال آینده به نوستالژی‌های گذشته بازخواهد گشت.

Call of Duty

یکی از افشاگران سری بازی‌های کال آو دیوتی اعلام کرده است که Call of Duty: Warzone مکانیزم غارت ابزار و اسلحه و جمع‌آوری در کوله‌پشتی را که در وارزون ۲ وجود داشت، کنار گذاشته و برای نسخه Black Ops 6 از مکانیزم دیگری استفاده خواهد کرد.

این افشاگر که با شناسه BobNetworkUK در فضای مجازی شناخته می‌شود، ادعا کرده که وارزون به سیستم غارت اصلی خود بازمی‌گردد و علاوه بر این، Wildcardها نیز به بخش Loadout بازی اضافه خواهند شد.

این افشاگر پیش‌تر در ماه ژوئن نیز ادعا کرده بود که عرضه نقشه اصلی وارزون به‌نام Verdansk تا سال ۲۰۲۵ به تأخیر افتاده است که رسانه Insider Gaming نیز این خبر را تایید کرده بود.

بازگشت به میدان نبرد: Call of Duty ریشه‌های خود را احیا می‌کند

اگر این شایعات صحت داشته باشد، می‌توان گفت که استراتژی اکتیویژن برای چند سال آینده بر سرمایه‌گذاری روی نوستالژی‌ها متمرکز است. می‌دانیم که برای نسخه ۲۰۲۵ مجموعه کالاف دیوتی که با نام رمز “زحل” شناخته می‌شود، قرار است نقشه‌های کلاسیک بلک آپس ۲ بازگردند. هنوز مشخص نیست که این نقشه‌ها به اندازه نقشه‌های مدرن وارفر ۲ و ۳ خواهند بود یا خیر.

همچنین، باب در اوایل خرداد اعلام کرده بود که بلک آپس ۶ قصد دارد حالت تئاتر، یکی از محبوب‌ترین ویژگی‌های نسخه‌های قدیمی این مجموعه را به بازی بازگرداند. Call of Duty: Black Ops 6 قرار است در تاریخ ۴ آبان ۱۴۰۳ برای ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس | ایکس‌باکس سری اس، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و کامپیوتر منتشر شود. احتمالاً این بازی در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۲۵ برای پلتفرم نینتندو نیز عرضه خواهد شد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید