مجله سیمدخت
0

بلک بری، برندی که از مرگ نجات یافت

بلک بری، برندی که از مرگ نجات یافت
بازدید 46

بلک‌بری در خبری اعلام کرد که سود حاصل از فروش خدمات امنیت سایبری خود در سه‌ماهه‌ی سوم سال جاری، بسیار قابل توجه و غافلگیرکننده بوده است. این شرکت کانادایی که قبلاً به عنوان سازنده‌ی گوشی‌های بلک بری شناخته می‌شد و محصولاتش برای کاربران انتخابی برای خرید بودند، اکنون در مقابل تهدیدات امنیتی ایستادگی کرده و سودهای چشمگیری از فروش خدمات امنیت سایبری به دست آورده است.

به گزارش رویترز، این سود بخاطر ثبات هزینه‌های مرتبط با امنیت سایبری حاصل شده است؛ زیرا بسیاری از کسب‌و‌کارها و دولت‌ها به تقویت سیستم‌های امنیتی خود در برابر حملات هکرها ادامه می‌دهند.

مثال‌هایی چون حملات سایبری به کازینوها و مراکز مشابه در چند ماه گذشته نشان می‌دهد که نیاز به ارتقاء سیستم‌های امنیتی افزایش یافته است و شرکت‌هایی مانند بلک‌بری به عنوان ارائه‌دهندگان خدمات امنیت سایبری به ارتقاء این سیستم‌ها کمک کرده‌اند.

در دسامبر سال جاری، بلک‌بری تصمیم به عرضه‌ی اولیه خدمات عمومی خود برای تجارت در زمینه‌ی اینترنت اشیا گرفت و اینکه این شرکت انتظار دارد با تقسیم تجارت در زمینه‌های اینترنت اشیا و امنیت سایبری، ساختار خود را ساده‌تر کند. این اقدام نه تنها به بهبود سودآوری شرکت کمک خواهد کرد بلک‌بری بلکه باعث مستقل‌شدن واحدهای تجاری مختلف آن از یکدیگر خواهد شد.

در حالی که تحلیلگران انتظار داشتند که بلک‌بری در سه‌ماهه‌ی سوم امسال درآمدی به ارزش ۱۷۳٫۵ میلیون دلار کسب کند، این شرکت موفق به افزایش این درآمد از ۱۶۹ میلیون دلار به ۱۷۵ میلیون دلار شد. بلک‌بری اکنون انتظار دارد در سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۲۳، درآمدی در حدود ۱۵۰ تا ۱۵۹ میلیون دلار را حاصل کند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *