مجله سیمدخت
0

دو حالت جدید به Bloodstained اضافه می‌شوند!

دو حالت جدید به Bloodstained اضافه می‌شوند!
بازدید 8

پس از پنج سال از عرضه Bloodstained: Ritual of the Night، دو حالت جدید برای این بازی اکشن نقش‌آفرینی به طرفداران عرضه خواهد شد.

در طول این هفته، دو هدف بلندپروازانه دیگر از طریق کیک‌استارتر بازی Bloodstained: Ritual of the Night به واقعیت پیوستند. این اتفاق در زمانی رخ می‌دهد که پنج سال از انتشار این بازی می‌گذرد. استودیو ArtPlay برنامه‌ای برای ارائه محتوای پس از انتشار بازی اعلام کرده است که شامل دو هدف یادشده نیز می‌شود: حالت Chaos و حالت Versus همراه با اضافه شدن لوازم تزئینی جدید.

دو حالت جدید به Bloodstained اضافه می‌شوند!

به گفته‌ی توضیحات ارائه شده توسط سازندگان، حالت Chaos یک حالت اکشن کوآپ آنلاین یا محلی است که به‌صورت تک‌نفره یا با دوستان قابل تجربه است، همچنین امکان تجربه آن با دیگر بازیکنان روی پلتفرم‌های مشابه وجود دارد. از سوی دیگر، حالت Versus یک حالت بازیکن دربرابر بازیکن است که در آن می‌توان به‌صورت اسپلیت‌اسکرین با دیگر بازیکنان مبارزه کرد.

در توضیحات مربوط به حالت Chaos آمده است: “به اتاقی مخصوص مبارزه وارد شده و موج‌های دشمنان برای شما حمله خواهند کرد. با شکست‌دادن شیاطین، به روح‌هایی دسترسی خواهید داشت که در مجسمه مرکزی (فروشگاه بازی) می‌توانید آن‌ها را برای ارتقای سلاح‌ها، زره‌ها یا آیتم‌ها استفاده کنید. حملاتی که روی رقیبانتان انجام می‌دهید، می‌تواند تأثیرات منفی بر آن‌ها داشته باشد. همچنین می‌توانید مه‌ها را در اتاق خود پر کرده، آن‌ها را کنترل کرده و استراتژی‌های مختلفی اجرا کنید. برنده بازی، کسی است که بیشتر زنده مانده است.”

همچنین، حالت Versus امکان بازی آنلاین و محلی با دوستان را فراهم می‌کند و همچنین امکان رقابت با دیگر بازیکنان روی پلتفرم‌های مشابه را داراست. اما باید توجه داشت که هیچ‌یک از این حالت‌ها از کراس‌پلتفرم پشتیبانی نمی‌کنند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *