مجله سیمدخت
0

۲۷ هزار کاربر متقلب کالاف دیوتی از بازی محروم شدند

۲۷ هزار کاربر متقلب کالاف دیوتی از بازی محروم شدند
بازدید 23

شرکت Activision اعلام کرد که حساب ۲۷ هزار کاربر متقلب Call of Duty را مسدود کرده است.

در آخرین اخبار بازی، شرکت Activision اعلام کرد که حساب ۲۷ هزار بازیکن متقلب در بازی Call of Duty را مسدود کرده است. این شرکت اعلام کرده است که سیستم‌های شناسایی بهبود یافته و به‌روزرسانی‌های امنیتی جدید به جست‌وجو و شناسایی بازیکنان متقلب کمک کرده‌اند، و طرفداران باید به دنبال موج‌های جدیدی از مسدودی حساب‌های Call of Duty باشند.

این اتفاق پس از شروع فصل سوم Call of Duty: Modern Warfare و Warzone و همزمان با دسترسی به نسخه آزمایشی رایگان بخش چندنفره در بازه زمانی ۱۶ تا ۲۰ فروردین (۴ تا ۸ آوریل) رخ داد. شرکت Activision در یک بیانیه جدید اظهار کرد: «تیم Ricochet بیش از ۲۷ هزار حساب را در آخر هفته به‌وسیله یک‌سری سیستم‌های تشخیص ارتقایافته شناسایی و مسدود کرد. این تیم با به‌روزرسانی‌های امنیتی تازه انتظار مسدودی حساب‌های بیشتری را در آینده دارد.»

فصل سوم Call of Duty: Modern Warfare و Warzone شامل ۶ نقشه مولتی‌پلیر 6v6 می‌شود که چهار مورد از آن‌ها در روز عرضه در دسترس قرار گرفتند و دو مورد بعدی اواسط فصل اضافه خواهند شد. فصل سوم Warzone نقشه محبوب Rebirth Island را به بازی بازگرداند و حالت Resurgence را در اختیار گیمرها قرار داد؛ حالتی که بازیکن‌ها تا زمان حیات یکی از هم‌تیمی‌ها می‌توانند به جریان بازی برگردند. همچنین بخش زامبی محتوای جدیدی نظیر مأموریت‌های داستانی را اضافه کرد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *