مجله سیمدخت
0

کاپیتان آمریکا با ظاهری جدید: اولین تصویر از فیلم Captain America 4 منتشر شد!

کاپیتان آمریکا با ظاهری جدید: اولین تصویر از فیلم Captain America 4 منتشر شد!
بازدید 14

مجله امپایر تصویر جدیدی از فیلم Captain America: Brave New World را منتشر کرده است که لباس جدید کاپیتان آمریکا را نشان می‌دهد.

به تازگی، مجله امپایر با همکاری مارول استودیو تصویر تازه‌ای از فیلم Captain America 4 را منتشر کرده است. این تصویر، که در آن سم ویلسون با بازی آنتونی مکی هستیم، در شماره جدید مجله امپایر به چشم می‌خورد. در این تصویر، نگاه کاملی از لباس جدید کاپیتان آمریکا در این فیلم به تصویر کشیده شده است که پیش از این تصاویر این لباس در محصولات تبلیغاتی فیلم منتشر شده بودند، اما اکنون ما می‌توانیم نگاهی رسمی به این لباس داشته باشیم.

کاپیتان آمریکا با ظاهری جدید: اولین تصویر از فیلم Captain America 4 منتشر شد!

آنتونی مکی در نقش سم ویلسون ملقب به کاپیتان آمریکا، دنی رامیرز در نقش واکین تورس به‌عنوان فالکون جدید، هریسون فورد در نقش رئیس جمهور تاندربولت راس، تیم بلیک نلسون در نقش لیدر به‌عنوان شخصیت شرور اصلی فیلم، لیو تایلر در نقش بتی راس، شیرا هاس در نقش سابرا، کارل لامبلی در نقش آیزایا بردلی، زوشا راکمور برای یک نقش کلیدی، رزا سلزار و سث رالینز، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Captain America: Brave New World حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Captain America: Brave New World قرار است در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۵ (۲۶ بهمن ۱۴۰۳) اکران شود. ژولیوس اونا، کارگردان فیلم The Cloverfield Paradox وظیفه کارگردانی فیلم Captain America 4 را بر عهده دارد. فیلمنامه اصلی فیلم کاپیتان آمریکا ۴ توسط مالکوم اسپلمن، شورانر و دالان موسون، نویسنده سریال Falcon and the Winter Soldier نوشته شده و متئو اورتن، نویسنده قسمت پنجم سریال Moon Knight وظیفه بازنویسی فیلمنامه برای فیلم‌برداری صحنه‌های جدید این فیلم را بر عهده داشته است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *