مجله سیمدخت
0

کیلین مورفی در Far Cry 7: شایعات حضور شخصیت شرور قوت گرفت

کیلین مورفی در Far Cry 7: شایعات حضور شخصیت شرور قوت گرفت
بازدید 29

یکی از افشاگران معتبر با انتشار یک توییت مبهم، به مشارکت کیلین مورفی در بازی Far Cry 7 اشاره کرد.

در یک به‌روزرسانی جدید در ساعت ۱۱:۳۰ روز ۲ اردیبهشت، کاربر j0nathan اعلام کرد که کیلین مورفی قرار نیست نقش کاراکتر شرور Far Cry 7 را بازی کند. این افشاگر توضیح داد: “لطفاً توجه داشته باشید که من هرگز ادعا نکرده‌ام که کیلین مورفی در این بازی حضور خواهد داشت. تصویر متناقضی که منتشر کرده بودم، به معنای دیگری است.”

آخرین اخبار بازی نشان می‌دهد که کیلین مورفی، بازیگر برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد اسکار ۲۰۲۳، ممکن است در نقش یک شخصیت شرور در Far Cry 7 شرکت کند. j0nathan، یکی از افشاگران معتبر، در یک توییت رمزی نقش‌آفرینی احتمالی این بازیگر در فیلم Oppenheimer (اوپنهایمر) را فاش کرد. تصویری از کیلین مورفی در کنار شمارش معکوس ۷۲ ساعته، خرچنگ و عدد هفت نیز در توییت او مشاهده شد.

افشاگر به زبان فرانسوی در توییت خود اظهار کرد که احتمالاً تا آن زمان تغییراتی اتفاق می‌افتد. با توجه به تاریخچه بازی‌های Far Cry، حضور هنرپیشه‌های معروف در این بازی‌ها کاملاً معمولی است؛ به‌عنوان مثال، جانکارلو اسپوزیتو در نقش آنتوان کاستیلو در Far Cry 6، گرگ بریک در Far Cry 5، تروی بیکر در Far Cry 4 و مایکل ماندو در Far Cry 3 حضور داشته‌اند.

شایعاتی مبنی بر توسعه بازی Far Cry 7 با نام رمز Project Blackbird در ماه سپتامبر ۲۰۲۳ منتشر شده است. به‌نظر می‌رسد که داستان این بازی دارای یک مراحل “غیرخطی” است که در آن خانواده‌ی قهرمان داستان ربوده شده و باید در طول ۷۲ ساعت (معادل ۲۴ ساعت واقعی) آن را پیدا کنند. این اطلاعات، همچنین شمارش معکوس ۷۲ ساعته و عدد هفت در توییت افشاگر، منجر به پیش‌بینی حضور کیلین مورفی در Far Cry 7 شده‌اند؛ اما تاکنون هیچ تأیید رسمی از یوبیسافت ارائه نشده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *