مجله سیمدخت
0

انتظارها به پایان رسید: عرضه نسخه کنسولی Cities: Skylines 2 به تعویق افتاد

انتظارها به پایان رسید: عرضه نسخه کنسولی Cities: Skylines 2 به تعویق افتاد
بازدید 41

تاریخ عرضه بازی Cities: Skylines 2 برای کنسول‌ها، که ابتدا برنامه‌ریزی شده بود تا در بهار امسال انجام شود، به تعویق افتاده است. در آخرین اخبار بازی، مارینا هالیکاینن، مدیرعامل استودیو Colossal Order، و ماتیاس لیلجا، رئیس شرکت Paradox Interactive که به‌ترتیب توسعه و انتشار بازی Cities: Skylines 2 را برعهده دارند، در یک جلسه مشترک به خاطر مشکلات پس از انتشار بسته الحاقی Beach Properties از بازی، از بازیکنان عذرخواهی کردند. همچنین اعلام کردند که تاریخ عرضه بازی بر روی کنسول‌ها به زمان دیگری موکول شده است.

اصلیترین برنامه برای عرضه بازی Cities: Skylines 2 بر روی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس تنظیم شده بود، اما استودیو Colossal Order اعلام کرده است که نمی‌تواند به طرفداران قولی بدهد که در زمان تعیین‌شده بازی را منتشر کند. دلیل این تأخیر را نداشتن فرصت کافی برای بهینه‌سازی Cities: Skylines 2 برای عرضه بر روی کنسول‌ها عنوان کرده‌اند.

انتظارها به پایان رسید: عرضه نسخه کنسولی Cities: Skylines 2 به تعویق افتاد

به نظر می‌رسد توسعه یکی از بیلدهای مهم بازی در همین ماه به پایان خواهد رسید و پس‌ازآن، تیم سازنده برای بتای آزمایشی در ماه اکتبر (مهر یا آبان) آماده خواهد شد. با این‌حال، سازنده بازی Cities: Skylines 2 قبل از ارزیابی عملکرد خود، هیچ قولی به بازیکن‌ها برای عرضه نسخه کنسولی در تاریخ مقرر شده نمی‌دهد: “ما می‌خواهیم به تعویق تاریخ عرضه بازی بر روی کنسول‌ها اشاره کنیم. همانطورکه اطلاع دارید، برنامه داشتیم بازی در بهار ۲۰۲۴ برای کنسول‌ها عرضه شود. با این‌وجود ما با تردیدهایی مواجه شدیم و تصمیم گرفتیم از دادن وعده‌هایی که ممکن است محقق نشوند، جلوگیری کنیم.

ما تاکنون تلاش خود را کرده‌ایم تا بازی Cities: Skylines 2 را به سطح مناسبی از بهینه‌سازی برای کنسول‌ها برسانیم. اکنون امیدواریم تکمیل بیلد آینده در آوریل به ما نگرش مناسبی درباره پیشرفت بازی برای تخمین زمان عرضه بدهد و پس‌از‌آن برای انتشار یک بیلد در اکتبر هدف‌گذاری کنیم. با این‌حال قبل از اینکه پیشرفت‌های انجام شده در این بیلدها را ببینیم و به ارزیابی آن‌ها بپردازیم، نمی‌توانیم تاریخ انتشار دقیق را تعیین کنیم و حتی پس‌ازآن همچنان تردیدهایی خواهیم داشت.

جاه‌طلبی ما برای ارائه تجربه‌ای است که همه شما در زمان عرضه سزاوار دریافت آن بودید اما تحقق آن زمان می‌برد. باید توجه داشته باشید تیم پورت بازی برای کنسول مستقل‌از تیم توسعه بازی روی کامپیوترها فعالیت می‌کند؛ ازهمین‌رو تیم پورت بدون تقسیم کردن تمرکز یا زمان ما به پیشرفت خود ادامه می‌دهد.”

استودیو Colossal Order و شرکت پارادوکس اینتراکتیو در ادامه به بازخوردهای شدیداً منفی بازیکن‌ها درباره بسته الحاقی جدید بازی واکنش نشان دادند و اعلام کردند آن را برای تمام بازیکنان رایگان خواهند کرد و پول خریداران را پس می‌دهند. همچنین این دو شرکت تایید کردند عرضه تمام بسته‌های الحاقی بازی Cities: Skylines 2 تا سال ۲۰۲۵ به تعویق افتاده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *