مجله سیمدخت
0

کاراته، رفاقت و ماجراجویی: فصل نهایی سریال Cobra Kai در سه بخش هیجان‌انگیز!

کاراته، رفاقت و ماجراجویی: فصل نهایی سریال Cobra Kai در سه بخش هیجان‌انگیز!
بازدید 14

شبکه نتفلیکس تصمیم به اعلام تاریخ پخش فصل ششم و آخرین فصل سریال Cobra Kai گرفته است که این فصل به سه بخش منتشر خواهد شد.

در دسامبر سال ۲۰۲۲، نتفلیکس اعلام کرد که سریال Cobra Kai برای فصل ششم و آخرین فصل خود تمدید شده است و در این جدیدترین خبرهای مربوط به عرصه سینما و تلویزیون، تاریخ انتشار فصل نهایی سریال Cobra Kai اعلام شده است. طبق اعلام شبکه نتفلیکس، فصل ششم این سریال محبوب به سه بخش تقسیم شده است که دو بخش اول آن در طول سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد و بخش پایانی آن در سال ۲۰۲۵ به نمایش در خواهد آمد. براساس اعلامیه نتفلیکس، بخش اول فصل ششم سریال Cobra Kai در تاریخ ۱۸ ژوئیه ۲۰۲۴ (۲۸ تیر ۱۴۰۳) و بخش دوم آن در تاریخ ۲۸ نوامبر ۲۰۲۴ (۸ آذر ۱۴۰۳) از این پلتفرم پخش خواهد شد.

با این وجود، تاریخ انتشار بخش سوم و پایانی فصل ششم سریال Cobra Kai هنوز مشخص نشده است و تاریخ دقیق‌تر آن در زمانی دیگر اعلام خواهد شد. این فصل پایانی سریال Cobra Kai شامل ۱۵ قسمت است، اما تعداد دقیق قسمت‌ها در هر بخش از آن هنوز اعلام نشده است. همچنین، اولین تریلر فصل ششم و آخرین فصل سریال Cobra Kai نیز منتشر شده است که در آن به نمایش قسمت‌های پایانی این سریال رزمی پرداخته شده است.

رالف ماکیو، ویلیام زبکا، زولو مریجونیا، تنر بیوکانن، کورتنی هنگلر، مری ماوسر و اد اسنر، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Cobra Kai حضور دارند و نقش‌های خود را بازی می‌کنند. جاش هلد، جان هورویتس و هیدن اشلوسبرگ مسئول ساخت این سریال هستند و برای تولید فصل ششم نیز بازگشته‌اند. در فصل نهایی این سریال و پس از حذف کای از مسابقات Valley، دانش‌آموزان باید تصمیم بگیرند که چگونه در مسابقات جهانی کاراته شرکت کنند و با چالش‌های جدید روبرو شوند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *