مجله سیمدخت
0

باب اسفنجی به ایکس‌باکس سری ایکس می‌آید! کنسول جدید با طرحی جذاب و دوست‌داشتنی

باب اسفنجی به ایکس‌باکس سری ایکس می‌آید! کنسول جدید با طرحی جذاب و دوست‌داشتنی
بازدید 16

شرکت مایکروسافت به شهرت ارائه باندل‌های متنوع و جالب برای کنسول‌های خود مشهور است. این شرکت دارای تنوع بی‌نظیری در ارائه باندل‌های مختلف است و از اجرای طرح‌های متنوع روی کنسول‌های خود هیچ ترسی ندارد. ویژگی ساده و زیبای ظاهر هر دو کنسول سری اس و ایکس، باعث شده تا طراحی باندل برای آن‌ها بسیار مناسب باشد.

حالا نوبت به یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دنیای کارتون‌ها رسیده است. شرکت مایکروسافت اعلام کرده که به صورت محدود یک باندل با طرح باب اسفنجی را عرضه خواهد کرد. این باندل تنها برای کنسول سری ایکس قابل دسترس خواهد بود و قیمت آن حدود ۷۰۰ دلار خواهد بود. همچنین، در جعبه این کنسول، بازی آل استار براول ۲ نیز موجود خواهد بود.

آنچه این باندل را جذاب می‌کند، شباهت آن به باب اسفنجی است. باب اسفنجی دارای ظاهری بسیار ساده و مشابه مکعب است که به طور کامل با کنسول ایکس‌باکس سری ایکس سازگار است. همچنین، محدودیت در دسترسی به این کنسول باعث افزایش ارزش آن شده و قیمت بالایی را ایجاد کرده است، که برای یک کلکسیون‌دار اهمیت دارد.

 باب اسفنجی به ایکس‌باکس سری ایکس می‌آید! کنسول جدید با طرحی جذاب و دوست‌داشتنی

جالب‌ترین نکته اینجاست که مایکروسافت در این مدت تغییرات زیادی در سیاست‌های خود ایجاد کرده است. این شرکت تصمیم گرفته تا عناوین انحصاری خود را برای پلتفرم‌های دیگر مانند پلی‌استیشن و نینتندو سوئیچ نیز عرضه کند. به همین دلیل، روند ایکس‌باکس در حال تغییر است و بیشتر به سوی تبدیل شدن به یک ناشر گسترده بازی در حال حرکت است.

نکته مهم این است که بازی‌های ایکس‌باکس دارای طرفداران زیادی هستند و بیشتر این افراد از کنسول‌های مایکروسافت استفاده می‌کنند. این تغییر در استراتژی فروش باعث شده که این افراد حس کنند کنسول‌هایشان دیگر ارزش خاصی ندارد. شرکت مایکروسافت اعلام کرده است که ممکن است عناوین مختلف را بر روی پلتفرم‌های دیگر عرضه کند، اما سرویس گیم‌پس همچنان به صورت انحصاری در کنسول‌های ایکس‌باکس باقی خواهد ماند.

 باب اسفنجی به ایکس‌باکس سری ایکس می‌آید! کنسول جدید با طرحی جذاب و دوست‌داشتنی

با این اقدام، کنسول‌های ایکس‌باکس توانسته‌اند ارزش خود را حفظ کنند و کاربران نیز راضی هستند. در حال حاضر وضعیت تقریباً همین است. دلیل اصلی خرید کنسول‌های ایکس‌باکس اشتراک گیم‌پس است. این اشتراک بسیار مقرون به‌صرفه است و اکثر بازی‌های مایکروسافت را از روز اول شامل می‌شود. این امر باعث برتری محسوس نسبت به رقبایش می‌شود و اشتراکی بسیار ارزشمند و مقرون به‌صرفه است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *