مجله سیمدخت
0

با ماد Convergence الدن رینگ، تجربه‌ای دگرگون شده تا پیش از انتشار بسته الحاقی

با ماد Convergence الدن رینگ، تجربه‌ای دگرگون شده تا پیش از انتشار بسته الحاقی
بازدید 32

علی‌رغم شایعات فراوان، هنوز نمی‌دانیم که بسته‌ی الحاقی بازی الدن رینگ به نام Shadow of the Erdtree کی عرضه خواهد شد. ممکن است این اتفاق تا انتهای این ماه، در طول سال جاری یا حتی بعد از آن رخ دهد. با این وجود، در انتظار عرضه‌ی رسمی این بسته‌ی الحاقی هستیم، مادسازان از استودیوی فرام‌سافتور تجربه جدید و جذابی را برای کسانی که قسمت‌های مختلف سرزمین میانه را تجربه کرده‌اند، فراهم کرده‌اند.

ماد Elden Ring: The Convergence یک افزونه جاه‌طلبانه برای بازی محبوب جهان باز سال ۲۰۲۲ است که با تغییرات و اضافات فراوانی همراه است و ممکن است به طور کامل یک بازی جدید شناخته شود. از بسیاری نقاط دید، این واقعیت قابل مشاهده است، زیرا فایل exe. مربوط به این ماد به صورت مجزا اجرا می‌شود و از شما خواسته می‌شود که فایل‌های ذخیره‌ی خود را دوباره کپی کنید یا از نو شروع کنید.

علاوه بر اینکه تعداد کلاس‌های شخصیتی بازی را از ۱۰ به ۲۷ افزایش می‌دهد، The Convergence به هر کلاس مکان شروع منحصربه‌فردی در سراسر نقشه‌ی جهان بازی اختصاص می‌دهد. به این معنی که شما می‌توانید در مناطق مختلفی از جهان بازی مانند کالید، لیندل یا فلات آلتوس بازی را آغاز کنید. هر کلاس همچنین مسیر پیشرفت خود را در جهان دنبال می‌کند و این امکان را فراهم می‌کند که مسیرهای مختلفی را برای کشف سرزمین‌های میانه اکتشاف کنید.

با ماد Convergence الدن رینگ، تجربه‌ای دگرگون شده تا پیش از انتشار بسته الحاقی

با توجه به وجود یک سیستم تله‌پورت جدید به نام شبکه‌ی درخت ارد، کاوش در الدن رینگ به سرعت و راحتی بیشتری انجام می‌شود. این سیستم نقاط جدیدی را برای سفر سریع پس از شکستن باس‌ها فراهم می‌کند. اگر تمایل دارید، می‌توانید بارها و بارها با استفاده از گزینه‌ی رستاخیز در ماد با باس مالنیا یا رادان مبارزه کنید؛ این باس‌ها ممکن است دشمنان جدیدی را به همراه داشته باشند یا با چهره‌های آشنا ظاهر شوند. همچنین، برای همراهی با باس‌های تغییر یافته، تعدادی از سیاه چال‌های الدن رینگ نیز در The Convergence بازسازی شده‌اند.

برای کمک به شما در مقابله با دشمنان جدید و سیاه چال‌های جدید، می‌توانید از ده‌ها سلاح جدیدی که توسط سازندگان ماد ایجاد شده است، همراه با صد‌ها طلسم اضافی برای اسلحه استفاده کنید. کرفتینگ نیز گسترش یافته است و به شما این امکان را می‌دهد که از مواد جدید برای ساخت طلسم‌ها و کریستال‌های تیرها استفاده کنید و در حین مبارزه کرفت کنید. همچنین، شما بدون نیاز به جست‌وجوی دستور العمل‌های جدید، به همه‌ی دستور العمل‌ها دسترسی خواهید داشت.

به طور خلاصه، در این ماد امکانات زیادی وجود دارد که بهتر است شما خودتان آن را تجربه کنید. می‌توانید این ماد را از این نشانی دریافت کنید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *