مجله سیمدخت
0

سایبرپانک 2077 را بدون هزینه امتحان کنید

سایبرپانک 2077 را بدون هزینه امتحان کنید
بازدید 17

کاربران کنسول‌های نسل ۹ اکنون امکان تجربه رایگان پنج ساعت از بازی سایبرپانک 2077را برای مدت محدودی دارند.

سایبرپانک 2077

در آخرین خبرهای مرتبط با بازی، مشاهده کردیم که CD Projekt، نسخه آزمایشی رایگان Cyberpunk 2077 را برای کاربران پلی‌استیشن 5 و Xbox Series X | S ارائه می‌دهد. از ساعت ۱۸:۳۰ پنج‌شنبه، ۹ فروردین (۲۸ مارس) تا ساعت ۲۲:۲۹ یکشنبه، ۱۲ فروردین (۳۱ مارس)، گیمرها می‌توانند این نسخه را تجربه کنند.

در این بازه زمانی، بازیکنان می‌توانند پنج ساعت از بازی Cyberpunk 2077 را به‌طور رایگان تجربه کنند، که برخلاف “نسخه آزمایشی مختص کاربران سرویس PlayStation Plus Premium”، به‌طور کاملاً رایگان در دسترس قرار می‌گیرد. این نسخه شامل بخش Epilogue و آغاز ماموریت‌های داستانی همراه با گشت‌وگذار و انجام ماموریت‌های فرعی در شهر شبانه Night City است. همچنین، بازیکنان می‌توانند از متروهای جدیدی که به بازی اضافه شده‌اند سوار شوند یا در خیابان‌ها نبردها را آغاز کنند.

Cyberpunk 2077 در حال حاضر برای پلتفرم‌های PlayStation 4، PlayStation 5، Xbox One، Xbox Series X | S و کامپیوتر قابل دسترسی است، اما به‌روزرسانی‌های اخیر بازی تنها برای کاربران پلتفرم‌های نسل ۹ در دسترس قرار گرفته است. اگر از تجربه نسخه آزمایشی پنج ساعته Cyberpunk 2077 لذت بردید، ممکن است تمایل داشته باشید به تهیه نسخه Ultimate آن بروید که شامل بازی اصلی همراه با بسته الحاقی Phantom Liberty است.

استودیو CD Projekt RED همچنان با به‌روزرسانی‌های کوچک به پشتیبانی از Cyberpunk 2077 ادامه می‌دهد، در حالی که به دنبال توسعه نسخه دوم بازی به نام رمز Project Orion هستند. این نسخه دوم اکنون در مراحل اولیه توسعه قرار دارد و آنا مرگیل، نویسنده با سابقه‌ای در بازی‌های Control و Fable، به عنوان نویسنده اصلی این پروژه انتخاب شده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *