مجله سیمدخت
0

همه چیز درباره Dead Rising Deluxe Remaster، به جز صدای فرانک وست!

همه چیز درباره Dead Rising Deluxe Remaster، به جز صدای فرانک وست!
بازدید 12

صداپیشه شخصیت اصلی بازی Dead Rising اعلام کرد که کمپانی کپکام او را برای صداگذاری مجدد فرانک وست در نسخه Deluxe Remaster دعوت نکرده است.

کمپانی کپکام به تازگی اقدام به رونمایی از بازی Dead Rising Deluxe Remaster کرده است تا هواداران سری محبوب زامبی‌کشی خود را مجذوب کند. با این حال، طرفداران قدیمی این مجموعه پس از مشاهده تریلر معرفی، متوجه شدند که صدای فرانک وست، شخصیت اصلی این بازی، نسبت به نسخه اصلی Dead Rising از سال 2006، تغییر کرده است. ترنس جی روتولو، صداپیشه اصلی فرانک در بازی اصلی، تأیید کرده که کپکام او را برای بازسازی صدای فرانک وست در نسخه Deluxe Remaster دعوت نکرده است.

در این باره، روتولو اظهار کرده است: “به سوال شما پاسخ می‌دهم که من دعوت نشده‌ام. من تمام فرصت‌ها را برای کمک به بازگشت فرانک قدردانی می‌کنم. وظیفه یک صداپیشه این است که در هر زمانی که نیاز است، بهترین عملکرد خود را ارائه دهد و پس از اتمام پروژه، به ماموریت بعدی بپردازد. به سادگی می‌گویم که من برای این پروژه جدید دعوت نشده‌ام و دلیل آن به تصمیم سازندگان بازمی‌گردد.”

Dead Rising Deluxe Remaster قرار است در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۴۰۳ (۱۹ سپتامبر ۲۰۲۴) برای پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی‌استیشن 5، و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس منتشر شود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید