مجله سیمدخت
0

ددپول و ولورین در جدالی هیجان‌انگیز: جزئیات جدید از فیلم فاش شد!

ددپول و ولورین در جدالی هیجان‌انگیز: جزئیات جدید از فیلم فاش شد!
بازدید 27

تصویر جدیدی از فیلم ددپول و ولورین منتشر شده است که ددپول و ولورین را در TVA نشان می‌دهد.

بر اساس آخرین اخبار صنعت سینما و تلویزیون، رسانه Entertainment Weekly به مناسبت گرم‌ترین رویدادهای فصل تابستان، با استقبال از فیلم Deadpool and Wolverine، تصویری انحصاری از آن را منتشر کرده است. این تصویر، ددپول و ولورین را در TVA به تصویر می‌کشد، همچنین ددپول یک شیء مرموز در دست دارد که به نظر می‌رسد ممکن است یکی از فلاپی دیسک‌های مشهور TVA باشد. احتمالاً در این تصویر او در حال گفتگو با ایجنت پارادوکس است و ممکن است مدرک مهمی به دست آورده باشد.

ددپول و ولورین در جدالی هیجان‌انگیز: جزئیات جدید از فیلم فاش شد!

در مصاحبه EW با سازندگان، آشکار شد که قبل از ورود ولورین به پروژه، داستان Deadpool 3 دارای یک داستان متفاوت بوده است. شان لوی، کارگردان فیلم، اظهار کرد که بیشتر ایده‌هایشان به دنبال ادامه داستان دو فیلم قبلی ددپول بوده است، اما پس از تماس هیو جکمن با رایان رینولدز، همه چیز به طرز غیرقابل تصوری تغییر کرد و از همان روز، داستان اصلی مشخص شد.

لوی تأکید کرد که شخصیت‌های غیرمنتظره با فهرست آرزوها کار را آغاز نکرده‌اند و این قصه تعیین کرده است که چه کاراکترهایی در فیلم حضور داشته باشند نه برعکس. به‌عنوان مثال، بازگشت شخصیت پایرو نتیجه همین رویکرد است و تقریباً برای همه شخصیت‌هایی که در فیلم خواهیم دید، این موضوع صدق می‌کند.

همچنین، EW توضیحات جدیدی از خلاصه داستان فیلم ددپول و ولورین منتشر کرده است. براساس این توضیحات، وید ویلسون در ابتدای فیلم به دلایلی، لباس و سلاح‌های ددپول را کنار گذاشته و آماده زندگی ساده‌ای می‌شود. اما پس از اینکه ماموران TVA او را از واقعیتی که زندگی می‌کرد بیرون می‌برند، متوجه می‌شود هنوز به‌عنوان ددپول هدف بزرگ‌تری برای انجام دادن دارد.

با نزدیک شدن به تاریخ اکران فیلم، رسانه‌های معتبر سینمایی اخبار و تصاویر اختصاصی از آن منتشر می‌کنند. به همین دلیل، رسانه امپایر تصویر جدیدی از این فیلم را به اشتراک گذاشته که در آن ددپول و داگپول نزدیک دیده می‌شوند و پشت آن‌ها ولورین مشخص است. رایان رینولدز اظهار کرده که نام واقعی داگپول، پگی است و او برنده جایزه مسابقات زشت‌ترین سگ در بریتانیا شده است.

ددپول و ولورین در جدالی هیجان‌انگیز: جزئیات جدید از فیلم فاش شد!

فیلم Deadpool and Wolverine اولین فیلم دنیای سینمایی مارول با درجه سنی بزرگسال خواهد بود. شان لوی، کارگردان فیلم‌های Free Guy و The Adam Project، به عنوان کارگردان این فیلم انتخاب شده است. رت ریس و پال ورنیک که پیش از این فیلمنامه دو قسمت اول فیلم Deadpool را نوشته بودند، همراه با زب ولز، رایان رینولدز و خود لوی، وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته‌اند.

تاریخ اکران فیلم Deadpool and Wolverine برای ۵ مرداد (۲۶ ژوئیه) برنامه‌ریزی شده است. بازیگرانی همچون رایان رینولدز، هیو جکمن، مورنا باکارین، استفان کاپیچیچ، برایانا هیلدبرند، کوتسونا شیئوری، راب دلین، کاران سونی، لزلی اوگامس، جنیفر گارنر، آرون استنفورد، اما کورین و متیو مک‌فادین نیز در این فیلم حضور دارند و نقش‌های خود را ایفا کرده‌اند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *