مجله سیمدخت
0

جایزه بازی با دیسکورد

جایزه بازی با دیسکورد
بازدید 16

دیسکورد به نظر می‌رسد قصد دارد در این هفته یک نوع جدید از تبلیغات به نام “مأموریت‌های اسپانسر‌دار” راه‌اندازی کند. طبق گزارش رسانه وال استریت ژورنال، این برنامه تبلیغات پرداختی را در گوشه پایین سمت چپ رابط کاربری خود نمایش خواهد داد، در حالی که به چت صوتی و متنی و در نهایت به گیمرها تمرکز خواهد داشت.

مأموریت‌های اسپانسر‌دار به‌عنوان بخشی از این برنامه، کاربران را برای بازی و استریم بازی‌های خاصی تحریک می‌کند و در عوض جوایز درون بازی به آن‌ها اعطا می‌شود. این برنامه برای اولین‌بار سال گذشته در جریان رویدادی با تم جنگ ستارگان در تاریخ چهار ماه می (روز Star Wars) در بازی Fortnite آزمایش شد.

پیتر سلیس، معاون ارشد بخش محصول دیسکورد اعلام کرده است که بازیکنان می‌توانند با مراجعه به تنظیمات دیسکورد، تبلیغات شخصی‌سازی‌شده را غیرفعال کنند، اما این تبلیغات همچنان در بخش‌های خاص برنامه قابل مشاهده خواهند بود.

سواله کارلسون، مدیر ارشد ارتباطات محصول دیسکورد، اظهار می‌دهد: “کاربران ممکن است همچنان با مأموریت‌ها مواجه شوند، به‌خصوص زمانی‌که به فهرست هدایای خود دسترسی یا در نقاط ورود مرتبط مانند فعالیت‌های دوستانشان در برنامه پیدا می‌کنند. همچنین آن‌ها می‌توانند تبلیغات درون برنامه‌ای را برای یک مأموریت یا بازی خاص که به آن علاقه‌ای ندارند، مخفی کنند.”

برنامه جدید مأموریت‌های اسپانسر‌دار که اصلاً یک کمپین تبلیغاتی با تمرکز بر افزایش تعامل است، به‌طور قابل توجهی با سیاست تبلیغاتی سابق دیسکورد در تضاد است. مگنا دهر، مدیر اجرایی سابق اینستاگرام، به وال استریت ژورنال اظهار کرده است که این تغییر رویه می‌تواند اعتماد کاربران را به‌خطر انداخته و آن‌ها را به‌دنبال پلتفرم‌های جایگزین سوق دهد.

دهر در این رابطه گفته است: “[دیسکورد] به‌طور معروف خود را به‌عنوان یک پلتفرم بدون تبلیغ معرفی کرده است، بنابراین این تغییر رویه می‌تواند بر اعتماد کاربران تأثیر بگذارد و آن‌ها را به‌دنبال پلتفرم‌های جایگزین سوق دهد.”

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *