مجله سیمدخت
0

راز فاش شده: Donkey Kong سه‌ بعدی می‌توانست ساخته شود!

راز فاش شده: Donkey Kong سه‌ بعدی می‌توانست ساخته شود!
بازدید 20

چند سال پیش، یکی از استودیوهای متعلق به شرکت اکتیویژن قرار بود نسخه جدیدی از مجموعه بازی‌های Donkey Kong را برای کنسول نینتندو سوییچ تولید کند.

می‌گذرد حدود یک دهه از انتشار بازی Donkey Kong Country: Tropical Freeze و به دلیل مشغله تیم توسعه‌دهنده‌اش، Retro Studios، که هم‌اکنون در پروژه Metroid Prime 4 مشغول به کار است، به نظر نمی‌رسد در آینده نزدیک شاهد ساخت دنباله‌ای برای این بازی باشیم. اما اطلاعات جالبی درباره طرحی که پس از این بازی برنامه‌ریزی شده بود، وجود دارد.

به گزارش کانال یوتیوب DidYouKnowGaming، استودیو Vicarious Visions، که جزء شرکت اکتیویژن است و تجربه زیادی در ساخت بازی‌های پلتفرمر سه‌بعدی دارد، زمانی در حال کار بر روی یک بازی سه‌بعدی جدید از مجموعه Donkey Kong برای کنسول نینتندو سوییچ بود.

گزارش‌ها نشان می‌دهند که این بازی به طور ویژه بر روی حرکات و مکانیک‌های جابه‌جایی تمرکز داشت، به‌طوری که دانکی کانگ از درختان جنگل به عنوان جایگزینی برای ریل‌های واقعی استفاده می‌کرد. این پروژه که با نام رمزی “Freedom” شناخته می‌شد، پس از حدود ۶ ماه از آغاز توسعه، در سال ۲۰۱۶ لغو شد.

استودیو Vicarious Visions به‌جای ادامه دادن به این پروژه، به تیم‌های توسعه‌دهنده مجموعه Call of Duty پیوست. این ویدیو ادعا می‌کند که اکتیویژن اجازه ساخت بازی Tony Hawk’s Pro Skater 3+4 را نیز به این استودیو نداد، زیرا می‌خواست تمرکز آن‌ها روی مجموعه Call of Duty باشد.

در سال ۲۰۲۱، استودیو Vicarious Visions با بلیزارد ادغام شد و بعداً در همان سال به Blizzard Albany تغییر نام داد. این استودیو از آن زمان به کار روی بازی‌های Diablo 2: Resurrected و Diablo 4 پرداخته است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *