مجله سیمدخت
0

به دنیای Thedas قدم بگذارید و افسانه خود را در Dragon Age: The Veilguard بسازید

به دنیای Thedas قدم بگذارید و افسانه خود را در Dragon Age: The Veilguard بسازید
بازدید 22

در بازی Dragon Age: The Veilguard، شما می‌توانید به طور دقیق ترین جزئیات شخصیت روک را شخصی‌سازی کنید.

چند هفته پیش، BioWare استودیو با معرفی یک ویدیو طولانی از گیم‌پلی ابتدایی بازی Dragon Age: The Veilguard به نمایش گذاشت. این ویدیو، جزئیات بیشتری از مکانیزم‌های مبارزه، طراحی جهان و سیستم شخصی‌سازی شخصیت اصلی را نشان می‌دهد. بخش شخصی‌سازی به بازیکن امکان می‌دهد تعداد زیادی استایل مختلف ظاهری و حتی مدل‌های مبارزه متفاوت را برای شخصیت انتخاب و به کار بگیرد.

شخصیت روک در این بازی دارای تعداد زیادی امکانات شخصی‌سازی برای سر و بدن است، که می‌توانید با آن‌ها ۴۰ ترکیب مختلف طراحی کنید. علاوه بر این، شما قادر خواهید بود رنگ پوست، کک و مک، ویتیلیگو (یک نوع بیماری پوستی که باعث ایجاد لکه‌های بزرگ سفید رنگ بر روی پوست می‌شود) و بسیاری دیگر از جزئیات را در طراحی شخصیت‌ها تغییر دهید.

هر قسمت از صورت روک از جمله پیشانی، ابرو، فک، چانه، گونه و شکل جمجمه قابل تنظیم است، و شما حتی می‌توانید سایز و شکل مجرای بینی، آب مروارید و رگ‌های خونی داخل چشم، سایز و شکل گوش را نیز تغییر دهید و آنها را شخصی‌سازی کنید. برای آرایش صورت هم ۳۰ آیتم مختلف شامل خط چشم، گلیتر صورت، سرخی گونه‌ها و بسیاری دیگر با امکان تغییر رنگ در این بخش طراحی شده است.

به دنیای Thedas قدم بگذارید و افسانه خود را در Dragon Age: The Veilguard بسازید

هر نژاد در این بازی دارای خالکوبی‌های خاصی است که شما می‌توانید آن‌ها را بر روی دست، پا، بدن و صورت شخصیت خود اعمال کنید. به عنوان مثال، اگر نژاد Qunari را انتخاب کنید، می‌توانید بیش از ۴۰ ترکیب مختلف از شاخ‌ها برای شخصیت خود انتخاب کنید که از لحاظ شکل و جنس با یکدیگر متفاوت هستند. همچنین، برای موی سر نیز مدل‌های مختلفی وجود دارد که اکنون می‌توانید آن‌ها را با رنگ‌های غیرمعمول نیز انتخاب کنید. تکنولوژی Frostbite و طراحی آن برای موها، هر تار مو را به صورت فیزیکی مستقل ترسیم می‌کند تا به نتیجه طبیعی‌تری برسید، این تکنولوژی توسط EA نیز در طراحی موی شخصیت‌های ورزشکار استفاده می‌شود.

در منوی طراحی، شما قادر خواهید بود تا تنظیمات معمولی مانند عرض شانه‌ها، لگن، قد و سایر جزئیات را تغییر دهید. در بخش صدا، دو لهجه انگلیسی (بریتانیایی و آمریکایی)، صداهای مرد و زن با امکان تغییر گام صدا برای بازیکنان در دسترس است. همچنین، شما می‌توانید نورپردازی‌های مختلف مانند نور روز، نور شب و نور بنفش را بر روی شخصیت خود اعمال کنید تا در شرایط مختلف نحوه ظاهر شخصیت شما را مشاهده کنید.

در صورتی که از ظاهر شخصیت خود راضی نبودید، می‌توانید در “آینه دگرگونی” که در ساختمان فانوس دریایی وجود دارد، تغییرات لازم را اعمال کنید. اما تغییر کلاس و نژاد شخصیت فقط در زمان طراحی اولیه ممکن است و در حین بازی امکان‌پذیر نیست.

بازی Dragon Age: The Veilguard قرار است در پاییز امسال بر روی کنسول‌های Xbox Series X/S، PlayStation 5 و کامپیوتر منتشر شود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید