مجله سیمدخت
0

Dragon Age: The Veilguard – چالشی برای هر سلیقه‌ای!

Dragon Age: The Veilguard - چالشی برای هر سلیقه‌ای!
بازدید 8

بایوور و الکترونیک آرتز اطلاعات جدیدی در مورد درجه‌های سختی مختلف بازی Dragon Age: The Veilguard منتشر کردند.

پس از معرفی بازی Dragon Age: The Veilguard توسط EA و بایوور در ماه گذشته، اطلاعات زیادی از این بازی نقش‌آفرینی و اکشن منتشر شده است. پیش‌تر گزارشی منتشر شده بود که نشان می‌داد ساخت کاراکتر در Dragon Age: The Veilguard جزئیات بالایی دارد و اخیراً اخبار جدیدی درباره درجه‌های سختی مختلف این بازی منتشر شده است.

بازی Dragon Age: The Veilguard از چندین درجه سختی مختلف پشتیبانی می‌کند که بازیکنان می‌توانند از بین آن‌ها انتخاب کنند. راحت‌ترین درجه سختی این بازی با نام Storyteller یا راوی، تمرکز بازی را بر روی روایت قرار داده و از چالش‌های مبارزاتی کمتری برخوردار است. حالت پیش‌فرض بازی نیز با نام Adventurer یا ماجراجو تعادلی بین روایت و مبارزه را رعایت کرده و تجربه‌ای کامل برای گیمرها فراهم می‌کند.

Dragon Age: The Veilguard - چالشی برای هر سلیقه‌ای!

سخت‌ترین درجه سختی بازی با نام Nightmare یا کابوس در دسترس گیمرها قرار می‌گیرد. در هر نقطه از بازی می‌توانید درجه سختی را تغییر دهید، مگر اینکه درجه سختی کابوس را انتخاب کرده باشید؛ در این صورت بازی روی این حالت قفل می‌شود و هیچ راه برگشتی وجود ندارد.

علاوه بر این تنظیمات، Dragon Age: The Veilguard قابلیت‌های دیگری مانند مسیریابی، کمک در نشانه‌گیری، تغییر زمان موردنیاز برای رد کردن مراحل، تغییر میزان آسیب دریافتی و وارد شده توسط شخصیت، و حتی گزینه «بدون مرگ» را ارائه می‌دهد تا جریان گیم‌پلی بازی را کاملاً بر اساس توانایی‌های خود شخصی‌سازی کنید.

کورین بوشه، کارگردان بازی، می‌گوید: «هیچ‌کدام از این موارد تقلب به حساب نمی‌آیند؛ این ویژگی‌ها را قرار داده‌ایم تا مطمئن شویم تمام بازیکنان بتوانند از این بازی لذت ببرند».

نظر خود را درباره این بازی و جزئیات آن با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *