مجله سیمدخت
0

سخت یا آسان، The Veilguard تجربه‌ای فراموش‌نشدنی خواهد بود!

سخت یا آسان، The Veilguard تجربه‌ای فراموش‌نشدنی خواهد بود!
بازدید 9

بایووِر و الکترونیک آرتز اطلاعات جدید درباره درجات سختی متفاوت بازی Dragon Age: The Veilguard منتشر کرده‌اند.

پس از اعلام EA و بایووِر در ماه گذشته درباره بازی Dragon Age: The Veilguard، اطلاعات زیادی درباره این بازی نقش‌آفرینی و اکشن منتشر شده است. گزارش‌های اولیه نشان داده بودند که ساخت کاراکتر در این بازی دارای جزئیات بالایی است و به‌تازگی اخبار جدیدی از درجات سختی مختلف آن منتشر شده است.

Dragon Age: The Veilguard از چندین درجه سختی مختلف پشتیبانی می‌کند که بازیکنان می‌توانند از بین آن‌ها انتخاب کنند. درجه سختی راحت‌ترین که با نام Storyteller یا راوی شناخته می‌شود، تمرکز بازی را بر روایت داستانی قرار می‌دهد و از چالش‌های مبارزاتی کمتری برخوردار است. درجه سختی پیش‌فرض با نام Adventurer یا ماجراجو، تعادلی بین روایت داستانی و اکشن را ارائه می‌دهد و تجربه‌ای جذاب و کامل را برای گیمرها فراهم می‌سازد.

سخت یا آسان، The Veilguard تجربه‌ای فراموش‌نشدنی خواهد بود!

سخت‌ترین درجه سختی بازی Dragon Age: The Veilguard، با نام Nightmare یا کابوس، نیز در دسترس گیمرها قرار می‌گیرد. در این بازی، شما می‌توانید در هر نقطه‌ای که خواستید درجه سختی را عوض کنید، به جز در صورتی که درجه سختی کابوس را انتخاب کرده باشید؛ زیرا با ورود به این حالت، بازگشتی وجود ندارد و بازی در این حالت قفل می‌شود.

Dragon Age: The Veilguard علاوه بر این تنظیمات، دارای قابلیت‌های دیگری مانند مسیریابی، کمک در نشانه‌گیری، تغییر زمان موردنیاز برای رد کردن مراحل، تنظیم میزان آسیب دریافتی و آسیب وارد شده توسط خود، و حتی یک گزینه «بدون مرگ» است که به شما این امکان را می‌دهد که جریان گیم‌پلی را براساس توانایی‌های شخصی‌سازی کنید.

کورین بوشه، کارگردان بازی، اظهار می‌دهد: «این ویژگی‌ها هیچ‌کدام تقلب به حساب نمی‌آیند و برای اطمینان از اینکه تمام بازیکنان از این بازی لذت ببرند، خودمان آن‌ها را به بازی افزوده‌ایم».

به اشتراک گذاری نظرات و تجربیات شما و سایر کاربران درباره این بازی و جزئیات آن خوش‌آمدید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید