مجله سیمدخت
0

الن ویک ۲ با عبور از ۱.۳ میلیون نسخه، به یک موفقیت بزرگ تبدیل شد!

الن ویک ۲ با عبور از ۱.۳ میلیون نسخه، به یک موفقیت بزرگ تبدیل شد!
بازدید 31

اخیراً استودیو رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment) اعلام کرده است که مجموع فروش بازی ترسناک “الن ویک ۲” در سراسر جهان به بیش از ۱.۳ میلیون نسخه رسیده است. این بازی در تاریخ ۲۷ اکتبر سال گذشته برای پلی‌استیشن ۵، سری ایکس‌باکس، و رایانه‌های شخصی به صورت دیجیتالی منتشر شد. آمارها نشان می‌دهند که “الن ویک ۲” توانسته است تا پایان دسامبر ۲۰۲۳ به یک میلیون نسخه و تا آغاز فوریه ۲۰۲۴ به ۱.۳ میلیون نسخه فروش برسد. این بازی به عنوان سریع‌ترین فروش در تاریخ شرکت رمدی ثبت شده است. به طور کلی، “الن ویک ۲” در ماه اول بیش از ۵۰ درصد بیشتر و در مدت چهار ماه اول بیش از سه برابر فروش دیجیتالی بازی “Control” را داشته است.

در حال حاضر، استودیو رمدی در حال توسعه دو محتوای قابل دانلود پولی برای این بازی می‌باشد، که داستان آن را گسترش می‌دهند و همچنین بهبودها و به‌روزرسانی‌هایی را برای بازی و فعالیت‌های دیگری برای پشتیبانی از جامعه‌ی بازیکنانش ارائه می‌دهند.

الن ویک ۲ با عبور از ۱.۳ میلیون نسخه، به یک موفقیت بزرگ تبدیل شد!

در بیانیه‌ای به رسانه‌ها، ترو ویرتالا، مدیرعامل استودیوی سازنده‌ی بازی، اظهار داشت:

ما از عملکرد فروش اولیه بازی “الن ویک ۲” بسیار خوشحالیم. با حفظ قیمت فروش اولیه بدون هیچ گونه تخفیفی، بازی توانسته است قسمت قابل توجهی از هزینه‌های توسعه و بازاریابی خود را جبران کند. ما به ادامه توسعه بازی برای خدمت به طرفداران فعلی و جذب بازیکنان جدید ادامه خواهیم داد و امیدواریم که بازی به فروش خوب خود ادامه دهد.

موفقیت “الن ویک ۲” همچنین به پروژه‌های بازی دیگری کمک کرده است. “کنترل ۲”، بازسازی‌های “مکس پین ۱” و “۲” و “کندور”، همگی به لطف پرسنلی که از تیم “الن ویک ۲” آزاد شده بودند، توانستند به سرعت توسعه خود را افزایش دهند و ما امیدواریم که این پروژه‌ها در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۴ به مراحل بعدی توسعه برسند. اکنون دو سری بازی “کنترل” و “الن ویک” داریم که به وسیلهٔ دنیای مرتبط رمدی به هم متصل شده‌اند. رشد و گسترش این مجموعه‌ها بخش اساسی از آینده‌ی ما خواهد بود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *