مجله سیمدخت
0

ایلان ماسک: اکثر مردم آرزو دارند جای من باشند

ایلان ماسک: اکثر مردم آرزو دارند جای من باشند
بازدید 20

ایلان ماسک تاکید دارد که اگرچه بسیاری از افراد تمایل دارند به شباهت با او دست یابند، اما به طور کامل از چالش‌ها و پیچیدگی‌های ذهنی او غافل هستند. او در آخرین قسمت پادکست لکس فریدمن که در هفته‌ی گذشته منتشر شد، به این نکته پرداخت که چرا برخی افراد تمایل دارند به جای او، ثروتمندترین فرد جهان باشند.

ماسک بیان کرد:

ذهن من مثل یک طوفان است. فکر نکنم اکثر افراد بخواهند دقیقاً مانند من باشند. شاید بخواهند جای من باشند، اما واقعاً نمی‌دانند که چه تجربیاتی در دل من رخ می‌دهد.

وی اظهار کرد که اگر مردم به چالش‌ها و مشکلات ذهنی او آگاه شوند، تعداد کمی از آن‌ها هنوز هم دل به این ایده می‌کنند که جای او را به عنوان ثروتمندترین فرد جهان بگیرند.

به گزارش اینسایدر، ارزش دارایی‌های ایلان ماسک به تخمین ۲۰۲ میلیارد دلار می‌رسد. در حال حاضر، او به عنوان مدیر یا مالک چندین شرکت بزرگ جهان شناخته می‌شود که شامل تسلا، اسپیس ایکس، نورالینک، استارتاپ هوش مصنوعی xAI و پلتفرم اجتماعی ایکس (توییتر سابق) می‌شود.

والتر ایزاکسون، نویسنده زندگی‌نامه‌ی ایلان ماسک، اظهار کرده که این میلیاردر دارای افکار بسیار زیادی است. همچنین، گریمز، نوازنده‌ی سابق ایلان ماسک، افشا کرده است که او در “حالتی شیطانی” قرار دارد؛ یعنی زمانی که از طوفان ذهنی خود عقب‌نشینی می‌کند.

در پاسخ به سؤالات لکس فریدمن درباره‌ی وضعیت فعلی ایلان ماسک، این میلیاردر پرحاشیه اعلام کرد که به‌طور کلی احوالش خوب است و از هیچ چیزی شکایت ندارد.

لکس فریدمن همچنین از ایلان ماسک پرسید آیا هرگز در مواقعی تنها می‌شود؟ مدیرعامل تسلا در پاسخ اعلام کرد که گاهی اوقات احساس تنهایی می‌کند، اما فرزندان و دوستانش او را همراهی می‌کنند.

در گذشته، ایلان ماسک در یک مصاحبه با ماتیاس دوپفنر، مدیرعامل اکسل اسپرینگر، اظهار کرده بود:

گاهی احساس تنهایی می‌کنم. اطمینان دارم که همه انسان‌ها در مواقع زیادی حس تنهایی را تجربه می‌کنند و این، مسئله‌ای بسیار ابتدایی است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *