مجله سیمدخت
0

تریلر حماسی فیلم بوردرلندز منتشر شد!

تریلر حماسی فیلم بوردرلندز منتشر شد!
بازدید 24

سال‌ها از اولین اعلام فیلم بوردرلندز گذشته است و به نظر می‌رسید که این فیلم هرگز منتشر نشود. اما اکنون، تقریباً یک دهه پس از آن اعلام اولیه، تریلری از این فیلم منتشر شده است و به شگفتی، بسیار شبیه به سری بازی‌های مبنای آن به نظر می‌رسد.

این تریلر به ما داستان فیلم را تا حدودی معرفی می‌کند و برای طرفداران بازی‌ها خاطراتی را زنده می‌کند. طبق تریلر، گروهی از شکارچیان گنج، از جمله لیلیث (با بازی “کیت بلانشت”) و رولاند (با بازی “کوین هارت”)، به سفری به سوی پاندورا می‌روند تا پناهگاهی را که حاوی ثروت‌های نهفته‌ای است، پیدا کنند. آن‌ها توسط روباتی به نام کلپ‌ترپ (با صدای “جک بلک”) هدایت می‌شوند و به سیاره‌ای عجیب و خطرناک، پر از موجودات عجیب و وحشتناک، می‌رسند.

همچنین، این تریلر به ما نگاهی به چند شخصیت محبوب دیگر مانند تانیس (با بازی “جیمی لی کرتیس”) و تاینی تینا (با بازی “آریانا گرینبلات”) می‌دهد. البته به نظر می‌رسد که نقش آن‌ها در این فیلم کمی متفاوت از نقش‌های بازی‌ها باشد.

 تریلر حماسی فیلم بوردرلندز منتشر شد!

این فیلم داستانی جدید را نسبت به بازی‌ها روایت می‌کند، اما بدیهی است که از تعداد زیادی از شخصیت‌های سری استفاده کرده است. شخصیت‌هایی مانند لیلیث و رولاند که برای اولین بار در بازی بوردرلندز ۱ معرفی شدند، در اینجا حضور دارند. اما شخصیت‌هایی مانند تاینی تینا که حضور فراوانی در تریلر دارد، قبلاً در سری بازی‌ها به چنین شکلی معرفی نشده بودند. همچنین، یکی از نکات جالب درباره این تریلر این است که اگرچه ظاهر آن گرافیک بازی‌ها را به طور مستقیم تداعی نمی‌کند، اما همان احساس و ارتباط را به مخاطب منتقل می‌کند.

علاوه بر بازیگرانی که در تریلر حضور دارند، جینا گرشون در نقش موکسی، ادگار رامیرز در نقش اطلس، جانینا گاوانکار در نقش ناکس، شاین جکسون در نقش جیکوبز و هیلی بنت در نقشی نامشخص بازی می‌کنند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *