مجله سیمدخت
0

رازهای ناگفته: فصل دوم سریال Fallout

رازهای ناگفته: فصل دوم سریال Fallout
بازدید 39

برای تولید فصل دوم مجموعه تلویزیونی Fallout، آمازون به دنبال دریافت اعتبار مالیاتی از ایالت کالیفرنیا است، تا بتواند فصل جدید را در این منطقه تولید کند و آن را جلوی دوربین ببرد.

فصل دوم سریال Fallout

تمامی قسمت‌های فصل اول سریال Fallout در آغاز پنج‌شنبه این هفته از شبکه آمازون پرایم پخش می‌شود و در آخرین اخبار سینما و تلویزیون، احتمال تمدید زودهنگام سریال Fallout مطرح شده است. کمیسیون فیلم کالیفرنیا تصمیم به اختصاص و پرداخت ۲۵ میلیون دلار اعتبار مالیاتی مشروط برای تولید فصل دوم سریال Fallout در این ایالت گرفته است. اما تاکنون آمازون به شکل رسمی این سریال را برای فصل دوم تمدید نکرده است. با این وجود، احتمال این موضوع بالاست.

فصل اول سریال Fallout در مکان‌هایی مانند نیویورک، یوتا، نیوجرسی و نامبیا فیلم‌برداری شده بود و با دریافت سوبسید مالیاتی، احتمال دارد بخشی یا تمام مراحل فیلم‌برداری فصل دوم در کالیفرنیا انجام شود. اما همان‌طور که ورایتی در گزارش خود اشاره می‌کند، ارائه اعتبار مالیاتی به معنای قطعی بودن ساخت فصل دوم سریال Fallout یا فیلم‌برداری آن در ایالت کالیفرنیا نیست. به‌عنوان مثال، آمازون قبلاً برای تولید فصل دوم سریال Citadel در کالیفرنیا ۲۵ میلیون دلار اعتبار مالیاتی دریافت کرده بود، اما سپس برنامه تغییر کرد و تولید سریال به استودیویی در تورنتو منتقل شد.

رازهای ناگفته: فصل دوم سریال Fallout

به گزارش کمیسیون فیلم کالیفرنیا، فصل دوم سریال Fallout با بودجه‌ای تقریباً ۱۵۳ میلیون دلار تولید خواهد شد که شرایط دریافت اعتبار مالیاتی را داراست. تولید این فصل با حضور حدود ۱۷۰ بازیگر و اعضای تیم ادامه خواهد یافت. اطلاعاتی از تعداد قسمت‌های فصل دوم در دسترس نیست.

از جمله بازیگرانی که در سریال Fallout حضور دارند و نقش‌های آنها را بازی کرده‌اند، می‌توان به الا پورنل، والتون گاگینز، آرون موتن، کایل مک لاکلن، زلیا مندس جونز، ساریتا چودری، مایکل امرسون، لزلی اوگامس، مایک دویل و زک چری اشاره کرد. جاناتان نولان و لیزا جوی، خالقان و سازندگان سریال Westworld به‌عنوان تهیه‌کننده در این پروژه حضور دارند و جاناتان نولان، خالق سریال Westworld، مسئولیت کارگردانی ۳ قسمت اول سریال Fallout را بر عهده داشته است.

همچنین، جنوا رابرتسون-دووت، نویسنده فیلم‌نامه‌هایی مانند Captain Marvel و Tomb Raider، و گراهام وگنر، نویسنده سریال‌هایی از قبیل The Office، Portlandia، Baskets و Silicon Valley، به‌عنوان شورانر در سریال Fallout حضور داشته‌اند. همچنین، تاد هاوارد، کارگردان سری بازی Fallout، به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در کنار جاناتان نولان و لیزا جوی در سریال این بازی حضور دارد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *