مجله سیمدخت
0

تاد هاوارد از رازهای فال‌اوت ۵ و سریال آن پرده برداشت!

تاد هاوارد از رازهای فال‌اوت ۵ و سریال آن پرده برداشت!
بازدید 29

اخیراً جاناتان نولان اظهار داشته بود که سریال تلویزیونی فال‌اوت به طور تقریبی شبیه فال‌اوت ۵ است. اکنون او بیان کرده که فرض کردن اینکه این سریال بتواند به اندازه و حد سری بازی‌های فال‌اوت برسد، بیش از حد جاه‌طلبانه است.

همچنین، نولان تایید کرده که به تیم ساخت سریال تلویزیونی دستور داده است که از موضوعات خاصی اجتناب کنند، زیرا این موارد در پنجمین نسخه از سری پوشش داده خواهد شد. این سریال داستان هیچ نسخه‌ی خاصی از سری را روایت نمی‌کند و دارای یک داستان اصلی است.

گراهام واگنر، شورانر سریال، اظهار داشته که مجموعه بازی‌های جهان باز فال‌اوت به بازیکنان اجازه می‌دهد که هر کاری که می‌خواهند انجام دهند و قهرمان خودشان باشند، بنابراین تلاش برای ساخت اقتباس از آن چندان آسان نیست. او افزوده است:

“به طور کلی، از نظر هنری جالب‌تر است که بتوانیم داستان خود را در دنیایی که آن‌ها برای ما ساخته‌اند، بسازیم. این مسیر تاریخی مسیر فال‌اوت بوده و با تیم‌های متفاوتی که آن را بدست گرفته‌اند، بار‌ها دست به دست شده است. این باعث شده که این مسیر همواره تازه باشد و ما نیز تصمیم گرفتیم که به این سریال فقط به عنوان نسخه‌ی خود از فال‌اوت نگاه کنیم.”

تاد هاوارد از رازهای فال‌اوت ۵ و سریال آن پرده برداشت!

سریال فال‌اوت قرار است در تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۲۴ (۲۴ فروردین ۱۴۰۳) به نمایش درآید. سازندگان این سریال جاناتان نولان و لیزا جوی هستند که سابقه‌‌ی زیادی در تولیدات موفقی مانند سریال وست‌ورلد دارند. انتظارات از این سریال زیاد است، اما برخی از طرفداران تردیدهایی نیز دارند. نگرانی آن‌ها در تبدیل دنیای گسترده و داستان‌های پیچیده‌ی بازی‌ها به سریالی تلویزیونی نهفته است. از طرفی، گرفتن انتخابات بازیکن و آزادی کاوش ذاتی در بازی‌ها ممکن است یک مانع باشد. با این حال، مشارکت افراد با استعداد و پتانسیل برای دیدگاهی تازه در جهان فال‌اوت، جایی برای خوش‌بینی باقی گذاشته است.

در مورد فال‌اوت ۵، گفته شده است که این بازی بعد از الدر اسکرولز ۶ عرضه می‌شود، بنابراین احتمالاً به زودی آن را نخواهیم دید. در این میان، بازی بعدی‌ای که روند توسعه‌اش در حال پیشروی است، اقتباسی از ایندیانا جونز است که قرار است در سال جاری منتشر شود. ران Howard تهیه‌کننده‌ی اجرایی این بازی از استودیوی Wolfenstein Machine Games است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *