مجله سیمدخت
0

فال‌اوت ۴ به نسل نهم می‌آید: گرافیک بهتر، داستان جدید و محتوای رایگان!

فال‌اوت ۴ به نسل نهم می‌آید: گرافیک بهتر، داستان جدید و محتوای رایگان!
بازدید 21

اخیراً پس از پخش سریال تلویزیونی فال‌اوت، شرکت بتسدا (Bethesda) اعلام کرده است که فال‌اوت ۴ قرار است با یک به‌روزرسانی گسترده، بهبودهای مهمی را تجربه کند.

با انتشار کنسول‌های نسل نهم، طرفداران بسیاری با شوق منتظر بازگشت به دنیای فال‌اوت با امکانات بهتر بودند. از ابتدا منتظر بوده بودند که به‌روزرسانی نسل نهمی فال‌اوت ۴ سال گذشته عرضه شود، اما با پایان سال ۲۰۲۳، مشخص شد که طرفداران باید تا سال ۲۰۲۴ صبر کنند. به نظر می‌رسد این به‌روزرسانی در تاریخ ۲۵ آوریل (۶ اردیبهشت) عرضه خواهد شد.

این به‌روزرسانی از نظرهای مختلفی اصلاحاتی را ارائه می‌دهد، از جمله بهبودهای گرافیکی، پایداری، افزایش نرخ فریم به ۶۰، وضوح بیشتر و رفع باگ‌های متعدد. بازیکنان پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز از این به‌روزرسانی بهره‌مند خواهند شد، با این حال، برخی از ویژگی‌های کیفیت و پرفورمنس را از دست خواهند داد. اما کاربران کامپیوتر می‌توانند انتظار داشته باشند که از صفحه‌نمایش‌های عریض و فوق عریض بهره‌مند شوند، همچنین بهبودهایی در ماموریت‌ها، ابزار ساخت ماد و امکانات دیگری را تجربه کنند. همچنین مشکلات ورود به Bethesda.net برای بازیکنان ژاپنی و چینی زبان در رایانه‌های شخصی رفع شده است.

فال‌اوت ۴ به نسل نهم می‌آید: گرافیک بهتر، داستان جدید و محتوای رایگان!

باید توجه داشت که به‌روزرسانی جدید فال‌اوت ۴ تنها به موارد فنی محدود نمی‌شود، بلکه شامل محتوای جدید نیز می‌شود. آیتم‌های رایگان Creation Club با این آپدیت در دسترس عموم قرار می‌گیرند، از جمله Enclave Remnants که شامل ماموریت جدید Echoes of the Past و همچنین اسلحه‌ها، اسکین‌ها و زره‌های مختلف می‌شود. این داستان نیز گروه قبل از جنگ، The Enclave، را به خط داستانی فال‌اوت ۴ اضافه می‌کند. همچنین، بازیکنان می‌توانند بسته‌ی اسلحه‌های موقت و کارگاه هالووین را بدست آورند که دومی ۳۸ آیتم جدید و تزئینی با محوریت هالووین را برای بازیکنان فراهم می‌کند.

با توجه به نقد‌های مثبتی که مجموعه‌ی تلویزیونی فال‌اوت دریافت کرده است، این به‌روزرسانی فرصتی مناسب برای بازگشت به دنیای پسآخرالزمانی فال‌اوت فراهم می‌کند. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *