مجله سیمدخت
0

آدرنالین آماده! تاریخ اکران سریع و خشن 11 مشخص شد!

آدرنالین آماده! تاریخ اکران سریع و خشن 11 مشخص شد!
بازدید 12

لوئیس لتریر در رویداد CCXP جزئیات بیشتری از برنامه زمانی تولید و اکران فیلم سریع و خشن ۱۱ را به اشتراک گذاشت. او اعلام کرد که آخرین فیلم این مجموعه در سال ۲۰۲۶ روی پرده سینما می‌رود و تولید این فیلم به‌زودی آغاز می‌شود. او بلافاصله پس از فیلم علمی-تخیلی ترسناک 11817 تولید سریع و خشمگین ۱۱ را شروع خواهد کرد.

لتریر به رسانه کولایدر توضیح داد: “این فیلم [سریع و خشن ۱۱] ساخته خواهد شد و خیلی زود روی پرده خواهد رفت. من این فرصت را دارم که یک فیلم ترسناک در تابستان امسال فیلم‌برداری کنم، سپس در تاریخ ۲۶ شهریور (۱۶ سپتامبر) به سراغ Fast 11 می‌روم.”

او همچنین افزود که پیش‌تولید و آماده‌سازی مقدماتی از این تاریخ آغاز خواهد شد، اما فیلم‌برداری در اوایل سال ۲۰۲۵ آغاز می‌شود و در سال ۲۰۲۶ اکران می‌شود، که دقیقاً به مناسبت ۲۵امین سالگرد اکران نخستین فیلم این مجموعه است.

لتریر تأکید کرد که فیلم Fast and the Furious 11 با بازگشت به لس‌آنجلس به ریشه‌ها باز می‌گردد و می‌خواهد این فیلم را دوباره به ریشه‌ها نزدیک کند و هنوز یک ماجراجویی بزرگ برای روایت دارد. به نظر می‌رسد که این فیلم شامل حضور یک شخصیت شرور جدید هم خواهد بود.

لویی لتریر به عنوان کارگردان و کریستینا هادسون و وارن اوزیل به عنوان نویسندگان فیلم‌نامه فیلم Fast and the Furious 11 مشغول کار هستند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *