مجله سیمدخت
0

فاینال فانتزی ۱۴ به ایکس‌باکس می‌آید! تاریخ انتشار مشخص شد

فاینال فانتزی ۱۴ به ایکس‌باکس می‌آید! تاریخ انتشار مشخص شد
بازدید 19

اگر شما یکی از علاقمندان به مجموعه بازی‌های Final Fantasy هستید، قطعاً با قسمت ۱۴ آن آشنایی دارید. این بازی در سبک نقش‌آفرینی آنلاین گسترده (MMO RPG) به موفقیت بسیار زیادی دست یافته و به یکی از رقبای قوی برای بازی‌هایی مثل World of Warcraft تبدیل شده است.

تا به حال، Final Fantasy ۱۴ تنها برای کنسول‌های پلی‌استیشن و کامپیوتر منتشر شده بود. اما به نظر می‌رسد که شرکت سازنده تصمیم به عرضه این بازی برای پلتفرم‌های دیگر مانند ایکس‌باکس نیز گرفته است تا به تعداد بیشتری از علاقه‌مندان دسترسی بدهد. در حال حاضر، نسخه بتای آزاد این بازی در دسترس کاربران است و به نظر می‌رسد که شرکت سازنده قصد دارد تا در تاریخ ۱ فروردین (۲۱ مارس) نسخه رسمی آن را برای کنسول‌های ایکس‌باکس عرضه کند.

یکی از نکات جالب اینجاست که نسخه ابتدایی بازی (Starter Edition) به صورت رایگان بر روی سرویس گیم‌پس قابل دسترسی خواهد بود، اما دسترسی به آن محدود و فقط از تاریخ ۱ فروردین تا ۳۰ فروردین خواهد بود. همچنین تجربه این بازی نیازمند داشتن اشتراک گیم‌پس کور (Game Pass Core) یا گیم‌پس آلتیمیت (Game Pass Ultimate) می‌باشد.

فاینال فانتزی ۱۴ به ایکس‌باکس می‌آید! تاریخ انتشار مشخص شد

چند هفته پیش اعلام شد که بازی Final Fantasy ۱۴ به صورت رسمی برای پلتفرم ایکس‌باکس عرضه می‌شود. در ابتدا برنامه‌ریزی شده بود که این بازی در تابستان سال بعد در دسترس قرار گیرد، اما با توجه به استقبال فراوان طرفداران، تاریخ عرضه آن به طور قابل توجهی زودتر از زمان مقرر شده است.

بازی Final Fantasy ۱۴ به طور کلی یکی از عناوین بسیار با کیفیت در دسته‌بندی بازی‌های آنلاین گسترده است. دنیای گسترده این بازی و وجود محتوای فراوان، آن را به یک تجربه جذاب تبدیل کرده است. در گذشته، این بازی محدود به کنسول‌های پلی‌استیشن و کامپیوتر بود، اما به نظر می‌رسد استراتژی شرکت سازنده تغییر کرده و تصمیم به ارائه این بازی بر روی پلتفرم‌های دیگر گرفته شده است تا Final Fantasy ۱۴ را دوباره به زندگی بخشد. از دیگر برتری‌های این بازی نسبت به رقبا، دسترسی آسان به آن بر روی کنسول‌ها است، که این امکان را به بازیکنان می‌دهد که به راحتی در هر زمان و مکانی از آن لذت ببرند، بدون اینکه به یک کامپیوتر وصل شوند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *