مجله سیمدخت
0

فاینال فانتزی ۱۶ به زودی برای کامپیوتر منتشر می‌شود: انتظار دمو را داشته باشید!

فاینال فانتزی ۱۶ به زودی برای کامپیوتر منتشر می‌شود: انتظار دمو را داشته باشید!
بازدید 23

بازی Final Fantasy ۱۶ بازی بسیار مورد انتظاری بوده و انتشار بسته‌های الحاقی جدید به شدت مشتاقانه انتظار می‌رفته است. اظهارات ناکوئی یوشیدا نشان می‌دهد که توسعه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی نیازمند زمان و توجه دقیق است، اما این امر نشان دهنده‌ی این است که آن‌ها به دنبال ارائه‌ی یک تجربه‌ی بهینه و با کیفیت برای بازیکنان هستند. امیدوارم که با انتشار اطلاعات بیشتر در آینده‌ی نزدیک، طولانی انتظار برای طرفداران Final Fantasy ۱۶ به پایان برسد.

فاینال فانتزی ۱۶ به زودی برای کامپیوتر منتشر می‌شود: انتظار دمو را داشته باشید!

او همچنین بیان کرد که تیم سازنده تمام تلاش خود را می‌کند تا بهترین مشخصات و الزامات مورد نیاز را زودتر اعلام کند تا بازیکنان بفهمند که آیا بازی روی رایانه‌های شخصی آن‌ها اجرا می‌شود یا خیر. او افزود:

برای انجام این کار، ما به دنبال انتشار دمو برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی نیز هستیم. ما نمی‌توانیم در مورد جزئیات بیشتر درباره‌ی زمان انتشار آن صحبت کنیم و فکر می‌کنم به زودی اطلاعات بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت. با این حال چیزی که از آن مطمئنیم این است که این دمو در آینده‌ی نزدیک‌تر و زودتر از آنچه که در یک سال یا دو سال آینده است عرضه نخواهد شد. بنابراین با ما همراه باشید.

گفتنی است که فاینال فانتزی ۱۶ که در ژوئن ۲۰۲۳ منتشر شد، توانست از نظر منتقدان امتیازات خوبی را کسب کند و از طرفی از نظر فروش نیز عملکرد مناسبی داشت. موفقیت این بازی باعث شد تا بازیکنان سایر پلتفرم‌ها نیز خواهان تجربه‌ی آن باشند و حال به نظر می‌رسد که به‌زودی، دارندگان رایانه‌های شخصی می‌توانند خود را غرق در دنیای آیکان‌ها و کریستال‌ها کنند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *