مجله سیمدخت
0

فلای‌تودی، سرویس جدید «کِی‌کُجا» را معرفی کرد

بازدید 72

پلتفرم آنلاین خرید بلیط هواپیما، قطار و رزرو هتل به نام فلای‌تودی برای اولین بار در ایران سرویسی به نام کِی‌کُجا را معرفی کرده است. این سرویس قادر به پیدا کردن پروازهای اقتصادی برای کاربران می‌باشد. از طریق کِی‌کُجا، تمرکز بر ایجاد شرایط سفر مقرون به صرفه و در دسترس قرار گرفتن بلیط‌های ارزان هواپیما برای گروه گسترده‌ای از مسافران صورت گرفته است.

کِی‌کُجا چیست؟

کی‌کُجا یک سرویس جستجوی پیشرفته است که امکان خرید پروازهای داخلی و خارجی با کمترین هزینه را در بازه‌های زمانی مختلف فراهم می‌کند. این سرویس یک راه‌حل مناسب برای افرادی است که به دنبال بلیط ارزان هواپیما هستند. با استفاده از این سرویس، شما می‌توانید به تمام پروازهای ارزان در سراسر جهان به صورت یکجا و همزمان دسترسی پیدا کنید.

فلای‌تودی با شعار “ارزانترین پروازها به هر کجا با کی‌کجا” این محصول را طراحی کرده است تا روزانه بیش از 100 میلیون بلیط را بررسی کند و به کاربران خود بلیط‌های هواپیما ارزان را ارائه دهد.

چگونه می‌توان از کی‌کجا استفاده کرد؟

کی‌کُجا امکان استفاده از چندین حالت مختلف برای کاربران خود فراهم کرده است. شما می‌توانید فقط با وارد کردن مبدا (بدون نیاز به ورود اطلاعات مرتبط با مقصد و تاریخ)، ارزانترین پروازها را مشاهده کنید. در صورتی که مبدا و مقصد خود را وارد کنید، پروازهای ارزان در بازه‌های زمانی مختلف به شما نمایش داده می‌شود. همچنین، با وارد کردن مبدا و تاریخ، این سرویس به شما بلیط‌های ارزان برای مقاصد مختلف در بازه زمانی موردنظرتان را ارائه می‌دهد.

برای جست‌وجوی دقیق‌تر، شما می‌توانید از فیلترهای مختلفی مانند بلیط یک طرفه یا رفت و برگشت، کلاس پروازی، تعیین محدوده قیمت بلیط، مدت زمان پرواز و تفکیک مقاصد داخلی و خارجی استفاده کنید.

کی‌کجا قابل دسترس در وب‌سایت و اپلیکیشن فلای تودی

فلای‌تودی اکنون محصول کی‌کجا را جهت آسانی در خرید بلیط ارزان هواپیما برای هر زمان و مقصدی به کاربران ارائه می‌دهد. این سرویس در دسترس کاربران قرار دارد و می‌توانند از آن به‌صورت آنلاین از وب‌سایت و اپلیکیشن فلای‌تودی استفاده کنند. ارزانی ویژه این خدمت نهایتاً به زودی با افزودن محصولات جدید به این وب‌سایت افزایش خواهد یافت.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *