مجله سیمدخت
0

آیا بیلی آیلیش و متالیکا به فورتنایت می‌آیند؟

آیا بیلی آیلیش و متالیکا به فورتنایت می‌آیند؟
بازدید 21

بیلی آیلیش به‌عنوان سومین خواننده‌ای که در فستیوال فورتنایت حضور خواهد داشت، به بازی اضافه خواهد شد. این اعلامیه پس از حضور خواننده‌های مشهوری مانند ویکند و لیدی گاگا در مود Fortnite Festival انجام شد. فورتنایت فستیوال، توسط استودیو Harmonix که در سال ۲۰۲۱ توسط اپیک‌ گیمز خریداری شده بود، توسعه یافته است. این مود به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به‌همراه دوستان یا به‌تنهایی، آهنگ‌های هنرمندان معروف را در گروه‌های موسیقی اجرا کنند.

این اخبار پس از منتشر شدن شایعاتی مبنی بر حضور بیلی آیلیش در بازی تایید شد؛ این شایعات که مبتنی بر نقشه راه محتوای بعدی فورتنایت بودند، به نمایش گذاشتند. اگر این اطلاعات درست باشند، پیش از عرضه محتوای OG Season و چپتر ششم در سه‌ماه چهارم سال، فصل‌هایی با محتوای پسا آخر الزمانی (که احتمال دارد با دنیای مجموعه Mad Max در ارتباط باشد) و دنیای مارول به بازی اضافه خواهند شد. این شایعات در کنار حضور بیلی آیلیش، ادعا کردند که گروه متالیکا و اسنوپ داگ نیز به‌عنوان هنرمندان بعدی فورتنایت فستیوال در بازی حضور خواهند داشت.

آیا بیلی آیلیش و متالیکا به فورتنایت می‌آیند؟

در اخباری دیگر اعلام شد که شرکت دیزنی مبلغی معادل ۱/۵ میلیارد دلار را به‌عنوان سرمایه‌گذاری در راستای دریافت سهام اپیک گیمز، واریز کرده است. همچنین اعلام شد که شرکت‌های مختلف تصمیم دارند تا از طریق همکاری با اپیک گیمز، جهانی متصل از فورتنایت را بسازند؛ در این جهان، بازیکنان می‌توانند در محیط‌هایی که از دنیاهایی مانند پیکسار، دیزنی، مارول، جنگ ستارگان و آواتار الهام گرفته شده، “به بازی، تماشا، خرید و درگیر شدن” پرداخت کنند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *