مجله سیمدخت
0

فورزا هورایزن 4: مرزها جابجا شد! رکورد تعداد بازیکن همزمان جا به جا شد

رکورد تعداد بازیکن‌های همزمان Forza Horizon 4 شکسته شد
بازدید 23

پس از اعلام خبر حذف بازی Forza Horizon 4 از فروشگاه‌های دیجیتال، این بازی با هجوم بی‌سابقه‌ای از بازیکنان مواجه شده است.

کمتر از یک روز پس از اعلام حذف شدن بازی Forza Horizon 4 از فروشگاه‌های دیجیتال، جامعه بازیکنان اشتیاق بی‌سابقه‌ای نشان دادند و برای تجربه دوباره این بازی صف کشیدند. تنها چند ساعت پس از اعلام این خبر، Forza Horizon 4 به بالاترین تعداد بازیکنان همزمان در استیم دست یافت.

بر اساس اطلاعات SteamDB، به محض انتشار خبر حذف شدن Forza Horizon 4 از فروشگاه‌های دیجیتال، بازیکنان بلافاصله وارد بازی شدند تا پیش از حذف شدن آن برای همیشه، از نسخه دیجیتال آن بهره‌مند شوند. جالب اینجاست که تعداد بازیکنانی که در دو ساعت گذشته وارد بازی شده‌اند، رکورد اوج تعداد بازیکنان همزمان Forza Horizon 4 را که در سال ۲۰۲۱ ثبت شده بود، شکست. در زمان نوشتن این خبر، با تعداد ۴۸,۴۳۷ بازیکن همزمان، رکورد جدیدی برای این بازی ثبت شد که به طرز چشمگیری از رکورد قبلی با ۴۰,۳۹۹ بازیکن همزمان فراتر رفت.

افزایش ناگهانی تعداد بازیکنان، به‌وضوح عشق جامعه بازیکنان به این بازی را نشان می‌دهد. نه‌تنها بازیکنان قدیمی به آن بازگشته‌اند، بلکه بازیکنان جدید نیز پیش از حذف شدن بازی، آن را امتحان می‌کنند. علاوه بر این، تخفیف قابل‌توجه ۸۰ درصدی بازی روی استیم نیز به این موج بازگشت کمک کرده است. با این حال، قابل‌توجه است که بازی همچنان از طریق نسخه‌های فیزیکی قابل دسترس خواهد بود. هرچند، در عصر حاضر که بازی‌های دیجیتال بر بازار غالب هستند، ناپدید شدن ناگهانی بازی‌ها، سؤالاتی را درباره بهترین روش برای حفظ آنها مطرح می‌کند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید