مجله سیمدخت
0

تاخیر در انتشار Frostpunk 2 برای کامپیوتر

تاخیر در انتشار Frostpunk 2 برای کامپیوتر
بازدید 25

استودیو سازنده بازی Frostpunk 2 به طرفداران اعلام کرد که نسخه نهایی این بازی به دلیل تأخیر، در زمانی دیگر منتشر خواهد شد.

حدود یک هفته قبل از زمان اعلام شده برای عرضه بازی Frostpunk 2 بر روی کامپیوتر، استودیو Bit 11 تصمیم گرفت انتشار این بازی را به تاریخ ۲۹ شهریور به تعویق بیاندازد. تیم توسعه‌دهنده این بازی در یک پست کامیونیتی بر روی پلتفرم استیم، از هوادارانشان برای ارسال بازخوردهایشان در مورد نسخه بتای بازی قدردانی کرد و اعلام کرد که با افزودن موارد بیشتر، هنوز در حال توسعه و بهبود بازی هستند.

آن‌ها در پیام خود اظهار کردند: “با توجه به نتایج نظرسنجی که از شما دریافت کردیم، میانگین امتیاز شما به نسخه بتای بازی ۸ از ۱۰ بود که برایمان بسیار ارزشمند است. با این حال، نسخه بتا تنها یک بخش کوچک از کارهایی است که در حال انجام دادن آن‌ها هستیم و هنوز بسیاری از امکانات و ویژگی‌هایی که در طرح است، به نسخه نهایی اضافه نشده‌اند.

این انتشار نسخه بتا به ما فرصت داد تا بازخوردهای شما را بشنویم و بفهمیم که شما از چه جنبه‌هایی لذت بردید و چه چیزهایی به نظرتان جلب توجه نکرده بود. این اطلاعات به ما کمک کرد تا فهرست کارهایمان را بهتر اولویت‌بندی کنیم و ویژگی‌هایی که بیشتر از همه به دل شما نزدیک است را در اولویت قرار دهیم.”

تاخیر در انتشار Frostpunk 2 برای کامپیوتر

در ادامه این مطلب، توسعه‌دهندگان این استودیو اعلام کردند که افزودن ویژگی‌های جدید به نسخه نهایی بازی نیاز به وقت بیشتری دارد. آن‌ها باور دارند که هواداران بازی لایق این هستند که تمام ویژگی‌های جذاب بازی را در روز اول انتشار تجربه کنند و نه به صورت بسته الحاقی پس از انتشار بازی.

در نسخه دوم بازی Frostpunk، که ۳۰ سال پس از وقایع نسخه اول رخ داده است و دنیای بازی را به سرما و زمستان ابدی فرا گرفته، شهر همچنان در تلاش برای بقا است. با این حال، طبیعت انسان همچنان ثابت و پس از مدتی، جناح‌های مختلفی شکل می‌گیرند که با هدف هدایت جامعه به جهت‌های مختلف، تأثیر می‌گذارند. به‌عنوان مباشر این شهر، وظیفه شما است که این جناح‌ها را مدیریت کرده و شهر را به سوی پیشرفت و توسعه هدایت کنید.

Frostpunk 2 نسبت به نسخه اول دارای اندازه و عمق بیشتری است. به‌عنوان مثال، زمان بازی از مقیاس روزانه و ساعتی به مقیاس هفتگی و ماهانه گسترده شده است و اکنون بازیکنان قادرند در تمام نواحی نقشه به ساخت و ساز ساختمان‌های با کاربردهای متعدد بپردازند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید