مجله سیمدخت
0

دنیای مکس دیوانه: دومین پیش‌درآمد این فیلم منتشر می‌شود!

دنیای مکس دیوانه: دومین پیش‌درآمد این فیلم منتشر می‌شود!
بازدید 24

جرج میلر در حال تدوین دومین پیش‌درآمد مجموعه مکس دیوانه است.

طرفداران دنیای مکس دیوانه و سینمای جرج میلر می‌توانند با انتشار یک فیلم هیجان‌انگیز دیگر از این مجموعه انتظار داشته باشند؛ زیرا کارگردان فیلم Furiosa: A Mad Max Saga اعلام کرده است که در حال کار روی فیلم‌نامه پیش‌درآمد دوم مجموعه مد مکس است. داستان این فیلم احتمالی به شخصیت مکس تمرکز دارد و درست پس از اتفاقات فیلم فیوریوسا و یک‌سال قبل از وقایع Mad Max: Fury Road روی می‌دهد.

جرج میلر قبلا اشاره کرده بود که در زمان تاخیرهای مکرر در ساخت فیلم جاده خشم، در کنار فیلم‌نامه فیوریوسا یک رمان کوتاه هم نوشته است. این کارگردان اکنون تایید کرده است که در حال تبدیل این رمان به فیلم‌نامه‌ی پیش‌درآمد شخصیت مد مکس است.

میلر در یک مصاحبه با مجله EW در حال کمپین تبلیغاتی فیلم فیوریوسا: حماسه مکس دیوانه اظهار کرده است: «در زمان آماده‌سازی فیلم جاده خشم، رخدادهای سال قبل از مواجه با مکس در فیلم [Fury Road] را هم نوشتیم و همان‌طور که به پایان فیلم فیوریوسا نزدیک می‌شویم، قاعدتا باید در جایی مکس را ببینیم که مخفی شده است؛ چون می‌دانیم در گذشته چه اتفاقی افتاده است. البته نویسندگان هم می‌دانند که چه اتفاقی برای مکس در سال قبلش رخ داده است و ما یک داستان کامل از آن داریم که اگر فرصتی پیدا کنم، دوست دارم آن را بسازم.»

در پاسخ به سوالات درباره جزئیات بیشتر پروژه جدید، میلر اظهار داشت: «قطعا در حال کار روی آن هستیم و همان‌طور که قبلا هم گفتم، این داستان درواقع یک رمان کوتاه بوده است و حالا فرصتی داریم تا آن را به‌شکل فیلم‌نامه در بیاوریم و سپس از آن‌ نقطه کار را ادامه می‌دهیم.»

دنیای مکس دیوانه: دومین پیش‌درآمد این فیلم منتشر می‌شود!

تدوین دومین پیش‌درآمد مجموعه مکس دیوانه توانایی پاسخ به سوالات بسیاری درباره گذشته مبهم مکس دیوانه را دارد. به‌طور مثال، در Mad Max: Fury Road شخصیت مکس را توسط ارواحی از گذشته‌اش تسخیر شده دیدیم، و برجسته‌ترین آن‌ها دختر جوانی به نام Glory the Child بود که راز حضورش در خاطرات مکس را برانگیخت و توجه طرفداران بسیاری را به خود جلب کرد. احتمالاً کنکاش درباره داستان او، بخشی از این پیش‌درآمد مد مکس خواهد بود.

اما در حالی که اخبار ساخت پیش‌درآمد جدید دنیای Mad Max در حال مطرح شدن است، تردیدهایی درباره تولید فیلم Mad Max: Wasteland به‌عنوان دنباله Fury Road وجود دارد. در حال‌حاضر بازگشت هم‌اکنون تام هاردی و شارلیز ترون، کار سختی به‌نظر می‌رسد؛ زیرا آن‌ها در زمان ساخت جاده خشم، با یکدیگر به مشکل برخورده بودند. با این‌حال، فیلم Furiosa: A Mad Max Saga آماده اکران در جشنواره کن می‌شود و شایعه شده است که یک حضور کوتاه از کاراکتر مکس در آن وجود داشته باشد که ممکن است همان‌طور که میلر توصیف کرده، به فیلم بعدی او منجر شود.

در فیلم Furiosa: A Mad Max Saga، ماجراهای فیوریوسای جوانی را دنبال می‌کنیم که از مکان سبز ربوده می‌شود و به‌دست یک گروه بزرگ از موتورسواران یاغی به رهبری وارلرد دمنتوس می‌افتد. آن‌ها با عزم به دنیای ویستلند با قلعه‌ای رو‌به‌رو می‌شوند که توسط ایمورتان جو اداره می‌شود. درحالی‌که دو ستمگر برای تسلط می‌جنگند، فیوریوسا باید مصیبت‌های زیادی را پشت سر بگذارد تا راهی برای بازگشت به خانه پیدا کند.

آنیا تیلور جوی در نقش ایمپریتر فیوریوسا، کریس همسورث در نقش جنگ‌سالار دمنتوس، ناتان جونز در نقش ریکتوس ارکتوس، آنگوس سمپسون در نقش اورگانیک مکانیک، و دیگر بازیگران در فیلم Furiosa: A Mad Max Saga به ایفای نقش پرداخته‌اند. جرج میلر وظیفه کارگردانی فیلم و نوشتن قسمت جدید فیلم Mad Max را بر عهده داشته و نیکو لاتوریس در نوشتن فیلم‌نامه این فیلم به او کمک کرد. تاریخ اکران این فیلم برای ۴ خرداد ۱۴۰۳ (۲۴ مه ۲۰۲۴) برنامه‌ریزی شده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *