مجله سیمدخت
0

طوفان اکشن در Furiosa: صحنه‌ای که مرزهای هیجان را جابجا می‌کند

طوفان اکشن در Furiosa: صحنه‌ای که مرزهای هیجان را جابجا می‌کند
بازدید 28

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از فیلم Furiosa: A Mad Max Saga منتشر شده است. آنیا تیلور جوی، بازیگری که نقش ایمپریتر فیوریوسا را ایفا می‌کند، در یک مصاحبه با مجله توتال فیلم اعلام کرده است که فیلم Furiosa دارای یک صحنه اکشن بسیار طولانی است که به مدت ۱۵ دقیقه ادامه دارد و این صحنه‌ها در طول بیش از ۷۵ روز فیلم‌برداری و تکمیل شده‌اند. این صحنه در زمان تولید Stairway to Nowhere نیز شناخته می‌شود و برای شخصیت فیوریوسا اهمیت بسیاری دارد.

تیلور جوی اظهار داشت: “ما با جرج بسیار در مورد طولانی بودن این صحنه صحبت کردیم. دلیل اصلی طولانی بودن این صحنه این است که در طول یک نبرد، ما شاهد نمایش مهارت‌های فراوانی هستیم و این بسیار مهم است تا نشان دهیم که فیوریوسا چقدر خلاق و زیرک اما همچنان با سخاوت است. این صحنه طولانی‌ترین سکانسی است که هر یک از ما تاکنون آن را فیلم‌برداری کرده‌ایم.”

طوفان اکشن در Furiosa: صحنه‌ای که مرزهای هیجان را جابجا می‌کند

در فیلم Furiosa: A Mad Max Saga، بازیگرانی همچون آنیا تیلور جوی در نقش ایمپریتر فیوریوسا، کریس همسورث در نقش جنگ‌سالار دمنتوس، ناتان جونز در نقش ریکتوس ارکتوس، آنگوس سمپسون در نقش اورگانیک مکانیک، کوادن بیلز، لاکی هیوم، آلایلا براون، تام برک، و دنیل وبر حضور دارند و نقش‌های خود را بازی کرده‌اند. جرج میلر به عنوان کارگردان و نویسنده، همراه با نیکو لاتوریس در نوشتن فیلمنامه این فیلم مشارکت داشته‌اند.

داستان فیلم Furiosa: A Mad Max Saga پس از سقوط جهان و فروپاشی اجتماعی روایت می‌شود و ماجراهای جوانی از زندگی فیوریوسا را دنبال می‌کند. او از مکان سبز ربوده می‌شود و به دست گروهی از موتورسواران یاغی تحت رهبری وارلرد دمنتوس فرار می‌کند. آن‌ها به دنیای ویستلند با قلعه‌ای مقابله‌ای می‌روند که توسط ایمورتان جو اداره می‌شود. در میان مبارزات و جنگ‌ها، فیوریوسا باید با چالش‌ها و مصیبت‌های زیادی روبرو شود تا راهی برای بازگشت به خانه خود پیدا کند.

اکران فیلم Furiosa: A Mad Max Saga برای تاریخ ۲۴ می (۴ خرداد) برنامه‌ریزی شده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *