مجله سیمدخت
0

مس افکت به دنیای بازی‌های رومیزی می‌آید!

مس افکت به دنیای بازی‌های رومیزی می‌آید!
بازدید 41

با توجه به آخرین گزارشات منتشر شده، مجموعه بازی‌های ویدیویی “Mass Effect” اولین بازی رومیزی خود را تحت عنوان “Priority: Hagalaz” به لطف شرکت Modiphius Entertainment دریافت خواهد کرد.

طی سال‌های گذشته، دنیای بازی مشاهده کرده است که بسیاری از بازی‌های ویدیویی به شکل بازی‌های رومیزی بازنویسی شده‌اند، از “Assassin’s Creed” و “Dark Souls” تا “Kingdom Hearts”. مثلاً در سال ۲۰۱۳، نسخه‌ای از بازی رومیزی “Risk” با موضوع این مجموعه عرضه شد، اما حالا شرکت Modiphius Entertainment به همراه بازی Priority: Hagalaz به‌طور کاملاً جدید شخصیت “Shepard” و تیمش را به ماجراجویی جدیدی در دنیای “Mass Effect” می‌برد.

این بازی رومیزی یک بازی همکاری‌آمیز برای تا چهار نفر است و دارای یک داستان کمپینی مشتق شده از رویدادهای “Mass Effect 3” است که توسط تصمیمات بازیکن شکل می‌گیرد. در “Priority: Hagalaz”، “Shepard” و تیمش به سفری به هاگالاز فرستاده می‌شوند تا یک کشتی فضایی تحقیقاتی که قبلاً متعلق به “Cerberus” بوده و توسط یک طوفان نابود شده است را بررسی کنند، همراه با مواجهه با یک وحشت داخلی.

مس افکت به دنیای بازی‌های رومیزی می‌آید!

در این بازی، شما به انتخاب یکی از شخصیت‌های مختلف نظیر “Shepard”، “Tali”، “Liara”، “Garrus” و “Wrex” می‌پردازید، که در دسترس بودن “Shepard” به صورت مرد و زن امکان‌پذیر است. این شخصیت‌ها هرکدام با یک مینیاتور پلاستیکی به ارتفاع ۳۲ میلی‌متر نمایش داده می‌شوند. مهم است که هر شخصیت قادر به تنظیم توانایی‌ها، قدرت‌های ویژه و تجهیزات خود در طول ماموریت است.

به علاوه، برخی از ماموریت‌های اختیاری به شخصیت‌ها امکان می‌دهند تا عمق بیشتری در بازی پیدا کنند. این ماجراجویی جدید توسط شرکت Modiphius Entertainment منتشر می‌شود، که در گذشته آثار رومیزی بسیار موفقی مانند “The Elder Scrolls V: Skyrim – The Adventure Game” و “Fallout: The Roleplaying Game” را منتشر کرده است. طراحان اصلی بازی شامل “Calvin Wong” و “Eric Lang” می‌باشند، که “Lang” تجربه در طراحی آثاری چون “Marvel United” و “Bloodborne: The Board Game” را در کارنامه‌ی خود دارد.

بازی “Priority: Hagalaz” در سال ۲۰۲۴ میلادی به صورت آنلاین و در فروشگاه‌های بازی عرضه خواهد شد، و امکان پیش‌خرید با نزدیک شدن به زمان عرضه در دسترس قرار خواهد گرفت.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید