مجله سیمدخت
0

چگونه فرایند ساخت پیش درآمد بازی تاج و تخت انجام می‌شود؟

بازدید 72

به لطف یک آگهی اخیر در فضای مجازی، اطلاعات جدیدی از فرآیند ساخت پیش‌درآمد بازی تاج و تخت به دست مردم رسیده است.

پس از مدت‌ها انتظار، شبکه HBO، محبوب‌ترین فرنچایز خود یعنی “Game of Thrones” را که حدود دو سال پیش رها کرده بود، با اولین اسپین آف به نام “House of the Dragon” به مخاطبان بازگشت. این سریال به خاندان تارگرین می‌پردازد و جنگهای داخلی اعضای این خاندان را نشان می‌دهد، شامل نبرد اژدهایان. همچنین، پروژه‌های دیگری نیز در دست ساخت هستند، اما تاکنون موفق به دریافت اجازه پخش نشده‌اند.

اخیراً سرویس استریم مکس، ساخت پیش‌درآمد بازی تاج و تخت را با برنامه‌ای به نام “A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight” تایید کرده است، که بر اساس مجموعه‌ای به نام “Tales of Dunk and Egg” ساخته می‌شود. این اثر نتیجه همکاری بین جرج آر آر مارتین، ایرا پارکر، رایان کاندل و وینس جراردیس است.

مدیر انتخاب بازیگر “لوسی بون” اخیراً در فضای مجازی آگهی‌هایی انتشار داده است که در جستجوی بازیگرانی برای نقش‌های اصلی در این سریال هستند. آن‌ها به دنبال پسری ۹ یا ۱۰ ساله هستند که شخصیت کوچک ظاهری داشته ولی اعتماد به نفس و دانش فراتر از سن خود داشته باشد. همچنین، جستجو برای بازیگری در رده‌ی سنی ۱۸ تا ۲۵ سال که نقش یک سرباز بلندقامت و فروتن را بازی کند، ادامه دارد. بون بیانیه کرده است که بازیگران منتخب نقش‌های اصلی در سریال حق الزحمه‌ای خواهند دریافت.

آگهی‌ها و اطلاعات منتشر شده نشان می‌دهند که فیلمبرداری از این پروژه در سال ۲۰۲۴ آغاز می‌شود. همچنین، مجموعه “Tales of Dunk and Egg” از سه رمان کوتاه تشکیل شده است و درباره وقایعی ۹۰ سال قبل از اتفاقات بازی تاج و تخت روایت می‌کند. این مجموعه در تابستان سال آینده از طریق سرویس استریم مکس پخش خواهد شد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *