مجله سیمدخت
0

اتحاد دوباره غول‌ها: دنباله Godzilla vs Kong با حضور نویسنده Spider-Man 2

اتحاد دوباره غول‌ها: دنباله Godzilla vs Kong با حضور نویسنده Spider-Man 2
بازدید 19

لجندری به‌تازگی یک نویسنده را برای آغاز روند ساخت فیلم بعدی مانسترورس و ادامه فیلم Godzilla x Kong استخدام کرده است.

به گفته‌ی آخرین اخبار سینمایی و تلویزیونی، دنیای هیولایی مانسترورس به ارمغان خود در دنیای سینما باقی خواهد ماند. لجندری به‌تازگی دیوید کالاهام، نویسنده فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings را برای نگارش فیلمنامه دنباله‌ی فیلم Godzilla x Kong به خدمت گرفته است. اطلاعات بیشتری در دسترس نیست و تنها اطلاعاتی که در دست ماست، این است که وی مسئولیت نوشتن فیلمنامه فیلم بعدی دنیای مانسترورس را برعهده دارد.

اتحاد دوباره غول‌ها: دنباله Godzilla vs Kong با حضور نویسنده Spider-Man 2

این موضوع پس از موفقیت فوق‌العاده فیلم Godzilla x Kong: The New Empire به وقوع می‌پیوندد. این فیلم تاکنون بیش از ۵۴۸.۳ میلیون دلار در فروش جهانی به دست آورده است، که شامل بیش از ۱۸۹.۲ میلیون دلار در گیشه آمریکای شمالی و ۳۵۹.۱ میلیون دلار در گیشه بین‌المللی می‌شود. با توجه به اینکه هزینه ساخت این فیلم هیولایی تنها ۱۳۵ میلیون دلار بوده است، این فیلم اکنون یکی از پرسودترین فیلم‌های این مجموعه به حساب می‌آید.

آدام وینگارد، کارگردان فیلم Godzilla vs Kong و فیلم Godzilla x Kong: The New Empire به همراه تری روسیو و سیمون برت داستان قسمت بعدی فیلم Godzilla x Kong را نوشته‌اند. وینگارد شانس زیادی دارد تا باری دیگر روی صندلی کارگردان فیلم بعدی مجموعه Monsterverse بنشیند، اگرچه او اکنون قراردادی با لجندری ندارد و اخیراً وظیفه کارگردانی فیلم Onslaught را بر عهده گرفته است که در طول سال جاری تولید خواهد شد.

دیوید کالاهام پیش از این بر روی داستان و پیش‌نویس اولیه فیلمنامه فیلم Godzilla کار کرده بود و با این مجموعه آشنا است. علاوه بر فیلم Shang-Chi، کالاهام سابقه نوشتن فیلمنامه‌هایی مانند فیلم Doom، فیلم The Expendables، فیلم Zombieland: Double Tap، فیلم Wonder Woman 1984، فیلم Mortal Kombat و انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse را در کارنامه‌ی خود دارد. او در حال حاضر وظیفه نوشتن فیلمنامه انیمیشن Spider-Man: Beyond the Spider-Verse و فیلم لایو اکشن هرکولس را بر عهده گرفته است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *