مجله سیمدخت
0

دامنه سطح بالای ing. از گوگل، اکنون قابل ثبت نام است

دامنه سطح بالای ing. از گوگل، اکنون قابل ثبت نام است
بازدید 85

اکنون امکان دارید دامنه‌های خود را با پسوند ing ثبت کنید، اما باید توجه داشته باشید که برخی از این دامنه‌ها قیمت بسیار بالایی دارند. سرویس Google Registry در حال راه‌اندازی دامنه‌های جدید و جالب با پسوند ing است، که این امر باعث شده‌است تا بسیاری از افراد به دنبال ثبت دامنه‌های جذاب با این پسوند باشند.

کریستینا، یکی از نمایندگان گوگل، در یک پست وبلاگی اعلام کرده است که کاربران اکنون می‌توانند دامنه‌های با پسوند ing را به عنوان بخشی از دوره‌ی دسترسی اولیه ثبت کنند، اما برای انجام این کار باید هزینه‌ی اضافه‌ای پرداخت شود. این هزینه تا تاریخ ۵ دسامبر کاهش می‌یابد و دامنه‌های ثبت‌شده تا این تاریخ به‌طور رسمی در دسترس عموم قرار می‌گیرند.

بعضی از کلمات برای ثبت دامنه با پسوند ing بسیار گران هستند و برای خرید آن‌ها باید مقادیری بین ۳۸,۹۹۹ تا ۱۲۹,۹۹۹ دلار در سال پرداخت کنید. با انجام یک جستجوی کمی، ممکن است دامنه‌های جذاب و با قیمت مناسبی نیز پیدا کنید.

پست وبلاگ Google Registry نشان می‌دهد که این شرکت همچنین در حال کار روی دامنه‌های سطح‌بالای meme است، که این پسوند نیز مانند ing ابتدا با دوره‌ی ثبت‌نام اولیه و محدود آغاز خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ ۲۸ نوامبر نسبت به خرید اولیه این دامنه‌ها اقدام کنند و این دامنه‌ها از تاریخ ۵ دسامبر به‌طور رسمی در دسترس عموم قرار خواهند گرفت.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *