مجله سیمدخت
0

راز ناگفته از GTA 5: بسته الحاقی ترور که لغو شد!

راز ناگفته از GTA 5: بسته الحاقی ترور که لغو شد!
بازدید 29

بازی محبوب GTA 5 یکی از پرطرفدارترین عناوین تاریخ بازی‌ها به شمار می‌آید. این بازی که توسط شرکت Rockstar توسعه یافته، به خوبی توانست موفقیت بسیاری را کسب کند و به یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های تاریخ تبدیل شود. این شرکت تقریباً ده سال کامل از بازی پشتیبانی کرده و در سال گذشته نسخه ششم از مجموعه GTA را معرفی کرد.

اما اینکه پس از مدت زمان زیادی از عرضه GTA 5 و معرفی نسخه جدید، طرفداران انتظاری برای محتوای جدید در GTA 5 ندارند، قابل توجه است. از طرفی، به دلیل طولانی بودن حضور این بازی در صنعت بازی، انتظاری برای اخبار جدید نیز وجود ندارد.

استیون اوگ، یکی از صداگذاران GTA 5، اعلام کرده که Rockstar ابتدا قصد داشته تا یک بسته الحاقی با تمرکز بر شخصیت ترور (Trevor) را عرضه کند. اما این پروژه به مرحله نهایی نرسید و Rockstar نتوانست آن را برای GTA 5 عرضه کند.

راز ناگفته از GTA 5: بسته الحاقی ترور که لغو شد!

نکته مهم در مورد بازی جی‌تی‌ای ۵ آزادی عمل بود. چیزی که باعث شد کاربران بسیار زیادی را به خود جذب کرده و چندین سال زنده بماند.

در یک مصاحبه اخیر، استیون اوگ به همراه دو صداگذار دیگر از بازی GTA 5 درباره فرآیند توسعه این بازی و اتفاقاتی که رخ داده، صحبت کردند. آن‌ها اعلام کردند که در این بسته الحاقی، ترور به عنوان یک مأمور FBI ظاهر شده و گذشته جالب این شخصیت را نشان می‌دهد.

به گفته این صداگذاران، ترور همچنان افسرده و عجیب است، اما تلاش می‌کند تا به عنوان یک مأمور خوب عمل کند و این بسته الحاقی برای طرفداران بسیار جذاب است. آن‌ها ادعا می‌کنند که داستان ترور در این بسته الحاقی به طور کامل تکمیل شده و هیچ بخش نامعلومی باقی نمانده است.

همچنین، اعلام شده که Rockstar قصد داشته تا داستان مایکل، فرانکلین و ترور را در یک بسته الحاقی دیگر کامل کند، اما به نظر می‌رسد موفقیت GTA آنلاین این طرح را مختل کرده است.

با این حال، بازی GTA آنلاین همچنان پرطرفدار است و افراد زیادی همچنان در آن فعالیت می‌کنند. با اینکه این بازی در کنار GTA 5 عرضه شده و به یک بخش جداگانه تبدیل شده است، همچنان توجه زیادی به خود جلب کرده است.

آینده GTA آنلاین هنوز مبهم است و با عرضه GTA 6 ممکن است تغییرات زیادی را تجربه کند. با ارتقاء عملکرد و گرافیک در GTA 6، احتمالاً شاهد یک نسخه جدید و به‌روز شده از GTA آنلاین خواهیم بود.

منبعIGN

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *