مجله سیمدخت
0

تأخیر GTA 6: فرصتی طلایی برای ایکس باکس

تأخیر GTA 6: فرصتی طلایی برای ایکس باکس
بازدید 24

تأخیر عرضه بازی GTA 6 تا سال ۲۰۲۶ می‌تواند به نفع مایکروسافت تمام شود، زیرا احتمالاً برای عرضه کنسول نسل بعدی ایکس باکس در همان سال آماده می‌شود.

تأخیر GTA 6

بسیاری از طرفداران منتظر تجربه بازی Grand Theft Auto 6 هستند. اولاً، انتظار می‌رفت که این بازی پیش از پایان سال ۲۰۲۵ منتشر شود، اما اخیراً برخی ادعا کرده‌اند که این بازی ممکن است تا سال ۲۰۲۶ به تأخیر بیفتد. اگرچه این اخبار ناراحتی بسیاری از بازیکنان را به همراه داشته، اما ممکن است برای کاربران ایکس باکس به نفع آن‌ها باشد.

طبق گزارش‌های اخیر، مایکروسافت قصد دارد دو کنسول نسل بعدی ایکس باکس را در سال ۲۰۲۶ عرضه کند. این کنسول‌ها احتمالاً بهترین عملکرد را در اجرای بازی GTA 6 و حتی توانایی ارائه نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه خواهند داشت. بر اساس بررسی‌های اخیر، به نظر می‌رسد که کنسول پلی‌استیشن 5 پرو قادر به اجرای بازی GTA 6 با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه نیست؛ این موضوع ممکن است به نفع ایکس باکس تمام شود.

هنوز تأیید نشده که آیا بازی GTA 6 واقعاً به سال ۲۰۲۶ تأخیر خواهد خورد یا خیر. اما اگر این اتفاق بیفتد، مایکروسافت می‌تواند از این وضعیت بهره‌مند شود. با تأخیر عرضه GTA 6، ایکس باکس احتمالاً قادر خواهد بود نسخه‌های بیشتری را نسبت به پلی‌استیشن به فروش برساند. اگر عرضه بازی به سال ۲۰۲۶ موکول شود، احتمالاً طرفداران زیادی به دنبال تجربه بهتری از بازی با استفاده از کنسول‌های نسل ۱۰ ایکس باکس خواهند بود. البته باید به‌یاد داشت که هیچ‌یک از این اطلاعات هنوز تأیید نشده است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *