مجله سیمدخت
0

صبر، کلید طلایی لذت بردن از GTA 6

صبر، کلید طلایی لذت بردن از GTA 6
بازدید 20

جیسون شرایر، نماینده رسانه بلومبرگ، اعلام کرد که فعلاً هیچ نشانه‌ای از تأخیر Grand Theft Auto 6 تا سال ۲۰۲۶ مشاهده نمی‌شود.

گزارش‌های اخیر از رسانه Kotaku اعلام کردند که شرکت راک‌استار در تولید بازی GTA 6 به عقب افتاده است و احتمال تأخیر آن تا سال ۲۰۲۶ وجود دارد. این اطلاعات باعث کاهش سهام تیک-تو اینتراکتیو شده و نگرانی‌هایی را در میان طرفداران این بازی برانگیخته است. اما مایک استراو از رسانه اینسایدر گیمینگ درباره این موضوع اظهار نمود که بازی GTA 6 به موقع منتشر خواهد شد و ادعاهای مبنی بر تأخیر آن “گمانه‌زنی محض” است.

چند روز بعد، رسانه Kotaku گزارش خود را اصلاح کرده و اعلام کرده است که امکان عرضه بازی Grand Theft Auto 6 در اوایل سال ۲۰۲۵ وجود داشته باشد، اما این امکان دیگر وجود ندارد. با توجه به فاصله زمانی تا انتشار بازی، تأخیر آن منطقی به نظر نمی‌رسد. به نظر می‌رسد که شرکت Rockstar Games به تأخیر در تولید بازی مقابله کرده و برنامه کار خود را به طور منظم پیش می‌برد.

با استناد به گفته‌های افراد آگاه، هیچ نشانه‌ای از تأخیر GTA 6 وجود ندارد. ادعاهای اخیر مبنی بر تأخیر بازی به نظر مبتنی بر “گمانه‌زنی محض” است. از سوی دیگر، ریچارد لیدبتر از Digital Foundry ادعا کرده است که کنسول PlayStation 5 Pro قادر به اجرای GTA 6 با نرخ فریم مناسب نخواهد بود، اما GTA 6 در حال حاضر در حال توسعه است و در زمان مقرر منتشر خواهد شد. این بازی به زودی برای کنسول‌های PlayStation 5 و Xbox Series X | S در دسترس قرار خواهد گرفت و کاربران کامپیوتر نیز پس از یک یا دو سال به آن دسترسی خواهند داشت.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *