مجله سیمدخت
0

GTA Online، قربانی GTA 6؟

GTA Online، قربانی GTA 6؟
بازدید 103

آشفته شدن کد منبع GTA V منجر به ایجاد جدال‌های فراوانی بین هواداران و شرکت راک‌استار گردیده است. اکنون طرفداران بازی GTA به دنبال تحریم نسخه آنلاین این بازی هستند.

افشای کامل کد منبع بازی GTA 5 حاوی اطلاعاتی درباره محتوای اضافه است که راک‌استار هنوز منتشر نکرده است. به عنوان مثال، این کدها حاوی اطلاعات در مورد چندین DLC داستانی برای GTA 5 هستند که می‌توانست به هواداران این بازی ساعت‌ها سرگرمی ارائه دهد؛ اما هیچ‌وقت به دست هواداران نرسید.

بر اساس اطلاعات به‌دست‌آمده از کدهای GTA V، قرار بود داستان این بازی با اضافه شدن یک DLC جدید به Liberty City ادامه پیدا کند. متأسفانه، این محتوا هنوز در دسترس نیست و گیمرها اعتقاد دارند که دلیل این امر ممکن است موفقیت‌های GTA Online باشد.

با توجه به اعلام برنامه‌ریزی برای انتشار GTA VI در سال ۲۰۲۵، بدون شک تحولات جدیدی نیز در نسخه به‌روزشده‌ی GTA Online پیش خواهد آمد. در حال حاضر، هواداران این بازی در حال برنامه‌ریزی هستند تا از نسخه آنلاین فاصله بگیرند و از وقوع وقایع مشابه و عدم انتشار DLCها برای حالت تک‌نفره جلوگیری نمایند.

به گزارش Dexerto، طرفداران نسخه تک‌نفره‌ی GTA از طریق رسانه‌های اجتماعی، بازیکنان GTA Online را به دلیل تصمیمات راک‌استار در لغو DLCهای داستانی و نگرانی از تکرار این وضعیت در GTA 6، مورد انتقاد قرار داده‌اند. آن‌ها بیان کرده‌اند که تمام گیمران GTA Online مسئول هستند، زیرا با خریدهای خود باعث شدند که راک‌استار از انتشار DLCهای جدید برای GTA V خودداری کند و به دنبال کسب سود بیشتر شود.

یکی از کاربران با انتشار تصاویر از لیست DLCهای لغو‌شده‌ی GTA V اظهار کرده است: «راک‌استار باید به این موضوع توجه کند.»

یک طرفدار دیگر از GTA اظهار کرد: «Liberty V به عنوان جدیدترین DLC بخش تک‌نفره‌ی GTA V لغو شد و راک‌استار این محتوا را منتشر ننمود تا در نسخه آنلاین بازی ارائه شود و از این راه به درآمد بیشتری دست یابد. من نمی‌خواهم که در GTA 6 شاهد تکرار این حادثه باشم.»

با توجه به کمپین تبلیغاتی گسترده GTA 6، این سوال پیش می‌آید که چه تعداد از گیمران علاقه‌مند به عدم پرداخت هزینه در نسخه آنلاین این بازی عمل خواهند کرد و آیا راک‌استار به این اعتراضات توجه خواهد کرد یا خیر.

منتظر می‌مانیم تا بازی GTA 6 در سال ۲۰۲۵ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس منتشر شود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *