مجله سیمدخت
0

GTA 6 به موقع می‌آید!

GTA 6 به موقع می‌آید!
بازدید 18

مایک استراو، سردبیر ارشد رسانه اینسایدر گیمینگ، ادعا کرده است که بازی Grand Theft Auto 6 بدون تأخیر، در سال ۲۰۲۵ به دست گیمرها خواهد رسید.

بازی‌بازان بیش از یک دهه انتظار برای تجربه بازی GTA 6 را داشته‌اند. اخیراً، رسانه کوتاکو گزارش داد که شرکت راک‌استار گیمز از زمان برنامه‌ریزی عقب افتاده است، اما ادعاهای جدید این را مشخص می‌کنند که هیچ تأخیری در کار نخواهد بود.

استراو، با انتشار یک توئیت جدید، اظهار داشته است که برخلاف گزارشات اخیر، او از چندین منبع مختلف درباره زمان عرضه Grand Theft Auto 6 شنیده است و ادعاهای مبنی بر تأخیر تا سال ۲۰۲۶ “تخمینی بی‌پایه” است، بنابراین گیمرها باید در سال ۲۰۲۵ برای تجربه این بازی آماده باشند.

راک‌استار معمولاً بازی‌های خود را با تأخیر منتشر می‌کند و ممکن است از زمانی که در تریلر اولیه مشخص شده است، تغییراتی ایجاد شود. مدتی قبل، استراوس زلنیک، مدیرعامل شرکت تیک-تو اینتراکتیو، اعلام کرده بود که آن‌ها تمایل دارند تا Grand Theft Auto 6 بهترین کیفیت را داشته باشد و در صورت رضایت تیم توسعه، محصول را منتشر خواهند کرد.

بازی GTA 6 در زمان عرضه، بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس قرار خواهد گرفت. کاربران کامپیوتر نیز ممکن است پس از یک یا دو سال بتوانند این بازی را تجربه کنند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *