مجله سیمدخت
0

نسل جدید هالو با هدایت پیشکسوتان در راه است!

نسل جدید هالو با هدایت پیشکسوتان در راه است!
بازدید 21

به نظر می‌رسد که توسعه جدیدترین نسخه از سری بازی‌های Halo آغاز شده و یکی از اعضای باسابقه استودیوی بانجی مسئولیت مدیریت آن را به عهده گرفته است.

با اینکه ساخت نسخه بعدی Halo هنوز تایید نشده است، اما آگهی‌های شغلی اخیر 343 اینداستریز نشان‌دهنده شروع توسعه پروژه جدید آن‌هاست. این تیم کار بر روی Halo: The Master Chief Collection را به پایان رسانده و اکنون علاوه بر ادامه پشتیبانی از Halo Infinite، قصد دارد تجربه جدیدی را خلق کند.

اخیراً در لینکدین اطلاعاتی درباره نسخه بعدی Halo فاش شده که نشان می‌دهد یکی از کارمندان سابق استودیو بانجی مدیریت آن را برعهده گرفته است. بانجی اولین سازنده این سری بود و جدیدترین بازی آن‌ها، سری Destiny، یکی از محبوب‌ترین شوترهای اول‌شخص بازار است. در پروفایل لینکدین دن نیادی آمده است: «در حال کارگردانی یک بازی از Halo و پس دادن بمب به Covenant هستم.»

نیادی در ماه آوریل به‌عنوان توسعه‌دهنده ارشد به استودیو 343 اینداستریز پیوسته است. او قبلاً در استودیو بانجی و Creative Assembly کار کرده و نزدیک به ۱۰ سال روی Destiny فعالیت داشته است. اگرچه او از خالقان اولیه Halo نبوده، اما تجربه و مهارت‌هایش در ساخت شوترهای اول‌شخص او را به فرد مناسبی برای این پروژه تبدیل کرده است.

نسل جدید هالو با هدایت پیشکسوتان در راه است!

لیک‌های اخیر نشان می‌دهد که ایکس‌باکس در حال ساخت ریمیک Halo: Combat Evolved است و به نظر می‌رسد این بازی برای پلی‌استیشن 5 هم منتشر خواهد شد. با این حال، بعید است دن نیادی در این پروژه دخیل باشد؛ زیرا گفته می‌شود او روی تجربه جدیدی از سری هیلو کار می‌کند.

بازی Halo Infinite امسال سه ساله خواهد شد و دوران پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است. طرفداران بسیاری منتظر بازی جدید ۳۴۳ اینداستریز هستند و باید ببینیم چه زمانی اخبار این پروژه منتشر خواهند شد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید