مجله سیمدخت
0

Emisfit از اولین دستگاه هوشمند خود با نام Helio Ring رونمایی کرد

Emisfit از اولین دستگاه هوشمند خود با نام Helio Ring رونمایی کرد.
بازدید 34

شرکت Amazfit، تولیدکننده محصولات پوشیدنی چینی، در حوزه حلقه‌های هوشمند از سامسونگ پیشی گرفته و اولین حلقه هوشمند خود با نام Helio Ring را در رویداد CES 2024 معرفی کرد. انتظار می‌رود که Helio Ring از بهار سال 2024 عرضه شود، اما مقصد دقیق بازارهای مورد نظر هنوز مشخص نیست.

قابلیت‌های حلقه هوشمند Helio Ring

قابلیت‌های حلقه هوشمند Helio Ring

Helio Ring از Amazfit قادر است ضربان قلب، میزان اکسیژن خون، سطح استرس و البته داده‌های خواب کاربران را اندازه‌گیری کند. این حلقه هوشمند همچنین با ساعت هوشمند Amazfit هماهنگ شده و این ارتباط باعث بهبود دقت اطلاعات حلقه می‌شود. از لحاظ عملکرد، Amazfit توضیح داده که این حلقه هوشمند با جمع‌آوری داده‌های مورد نیاز و تحلیل عمEmisfit از اولین دستگاه هوشمند خود با نام Helio Ring رونمایی کرد

شرکت چینی Amazfit قصد دارد حلقه هوشمند خود با نام Helio Ring را در دو سایز 10 و 12 معرفی کند. این حلقه هوشمند امکان جمع‌آوری داده‌های فعالیت‌های ورزشی مانند دویدن، پیاده‌روی، تمرینات روی تردمیل و دوچرخه‌سواری را برای کاربران فراهم می‌کند. اطلاعات مربوط به قیمت دقیق هنوز اعلام نشده، اما منتظر می‌رود که Helio Ring در بهار 2024 وارد بازار شود. امکان استفاده از این حلقه هوشمند در فعالیت‌های آبی نیز به دلیل پشتیبانی از استاندارد 10ATM مقاومت در برابر آب وجود دارد. اطلاعاتی درباره عرضه جهانی این محصول هنوز در دسترس نیست.

در خبرهای مرتبط، اعلام شده که شرکت سامسونگ در رویداد Unpacked بعدی خود حلقه هوشمند با نام “گلکسی رینگ” را معرفی نخواهد کرد و احتمالاً برنامه‌های خود در این زمینه را به تأخیر انداخته است تا اواخر سال 2024 یا اوایل سال 2025.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *