مجله سیمدخت
0

آیا Helldivers 2 شانسی برای احیا دارد؟

آیا Helldivers 2 شانسی برای احیا دارد؟
بازدید 21

با از دست دادن ۹۰ درصد از بازیکنان خود در پلتفرم استیم، بازی Helldivers 2 شرایط بی‌سابقه‌ای را تجربه می‌کند.

Helldivers 2 در زمان عرضه با استقبال شگفت‌انگیزی روبه‌رو شد، اما چندین ماه پس از عرضه، با کاهش ۹۰ درصدی کاربران مواجه شده است. در اوایل عرضه، این بازی بیش از ۲۰۰ هزار بازیکن همزمان را به‌طور همزمان مدیریت می‌کرد، اما این تعداد به زیر ۴۵ هزار کاربر همزمان در پلتفرم استیم کاهش یافته است.

این موضوع نشان‌دهنده کاهش ۹۰ درصدی در مقایسه با ۴۵۸ هزار کاربری است که Helldivers 2 را در زمان اوج آن تجربه می‌کردند. همچنین فروش بازی نیز به شدت کاهش یافته است، از جمله اینکه از جمله پرفروش‌ترین‌های استیم خارج شده و در میان ۵۰ بازی برتر قرار نمی‌گیرد.

آیا Helldivers 2 شانسی برای احیا دارد؟

می‌توانیم سونی را مقصر تمام این اتفاقات بدانیم، زیرا حذف Helldivers 2 در بیش از ۱۰۰ کشور منجر به کاهش ناگهانی بازیکنان شد. استودیوی Arrowhead Games همچنان از این بازی حمایت می‌کند، اما پس از این اقدام سونی، پلی‌استیشن از تصمیم خود عقب‌نشینی کرد که دیگر دیر شده بود.

حدود دو ماه پیش پلی‌استیشن اعلام کرد که برای تجربه Helldivers 2 نیازی به حساب PSN نیست، اما هنوز هم بازیکنان اکثر کشورها از این امکان محروم هستند. این بازی در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۴ به عنوان برترین بازی پی‌سی با بیشترین درآمد شناخته شد، اما اکنون آینده آن مبهم به نظر می‌رسد.

استودیو بسیار مشتاق به بهبود بازی است و به نظرات طرفداران گوش می‌دهد، اما این ممکن است کافی نباشد. در حالی که Arrowhead Games به حمایت کامل از بازی ادامه می‌دهد، احتمال وجود دارد که شرایط هرگز به حالت قبل برنگردد.

با تمام این تفاسیر، Helldivers 2 هنوز تجربه می‌شود و ممکن است تیم سازنده در حال حاضر بر حفظ بازیکنان باقی‌مانده تمرکز کرده باشند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید