مجله سیمدخت
0

تصاویر انیمیشن Inside Out 2 ظاهر شخصیت جدید و کارتونی رایلی را نشان می‌دهد.

تصاویر انیمیشن Inside Out 2 ظاهر شخصیت جدید و کارتونی رایلی را نشان می‌دهد.
بازدید 38

دو تصویر مفهومی جدید از انیمیشن Inside Out 2 به تازگی منتشر شده‌اند که اولین نگاهی به شخصیت خیالی و جدید به نام “رایلی” در این انیمیشن را ارائه می‌دهند.

در این انیمیشن، علاوه بر حضور احساسات جدید رایلی، شخصیت خیالی و جدیدی نیز به نمایش گذاشته خواهد شد. طبق آخرین اخبار سینمایی، اولین تصاویر این شخصیت به نام “بلوفی” منتشر شده است. از طرفی، رونالد فوچس به عنوان صداپیشگی بلوفی اعلام شده است.

بلوفی به عنوان یک شخصیت از سریال محبوب رایلی در دوران کودکی ظاهر می‌شود و از کودکانی که در برنامه حضور ندارند، سؤال می‌پرسد. هرچند میزان حضور این شخصیت در انیمیشن Inside Out 2 هنوز مشخص نیست، اما منتظریم که نقشی مانند Bing Bong در انیمیشن اول داشته باشد. دو تصویر مفهومی از این شخصیت هم منتشر شده است که نشان می‌دهد با یک شخصیت دوبعدی سر و کار داریم و طراحی آن توسط دین هیزن انجام شده است.

تصاویر انیمیشن Inside Out 2 ظاهر شخصیت جدید و کارتونی رایلی را نشان می‌دهد.تصاویر انیمیشن Inside Out 2 ظاهر شخصیت جدید و کارتونی رایلی را نشان می‌دهد.

 

امی پولر در نقش شادی، فیلیس اسمیت در نقش غم، لویس بلک در نقش خشم، تونی هیل در نقش ترس، لایزا لاپیرا در نقش نفرت، مایا هاوک در نقش اضطراب، ایو ادبری در نقش حسادت، ادل اگزارکوپولوس در نقش بی‌حوصلگی، پال والتر هاوزر در نقش خجالت، کنسینگتون تالمن، دایان لین، کایل مک‌لاکلن، لیلیمار هرناندز، ایوت نیکول براون، فلی، دیو گولز، فرانک اوز، بابی موینیهان، جون اسکویب، یانگ یی و جان راتزنبرگر از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Inside Out 2 حضور دارند و نقش‌های آن‌ها را پرداخته‌اند.

انیمیشن Inside Out 2 برای اکران در تاریخ ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد) برنامه‌ریزی شده است. کلسی مان وظیفه کارگردانی این انیمیشن را براساس فیلمنامه‌ای از مگ لفاوه، نویسنده انیمیشن Inside Out بر عهده دارد. انیمیشن Inside Out در سال ۲۰۱۵ به کارگردانی پیت داکتر روی پرده‌های سینما رفت و بیش از ۸۵۸.۸ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کرد و جایزه اسکار بهترین انیمیشن سال را دریافت کرد. انیمیشن‌های Elio و Toy Story 5 نیز در تاریخ‌های ۱۳ ژوئن ۲۰۲۵ (۲۳ خرداد ۱۴۰۴) و ۱۹ ژوئن ۲۰۲۶ (۲۹ خرداد ۱۴۰۵) به ترتیب اکران خواهند شد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *