مجله سیمدخت
0

شبکه اینترنت کشور در روزهای آینده ممکن است ناپایدار شود

بازدید 34

شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرده است که به دلیل انجام اقدامات فنی برای ارتقا و توسعه تجهیزات شبکه، در هفته آینده ممکن است ناپایداری‌هایی در شبکه به وجود آید.

این شرکت از وقوع ناپایداری‌های موقت در شبکه اینترنت کشور در روزهای آینده خبر داده و در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که علت این ناپایداری‌ها انجام اقدامات فنی جهت ارتقا و توسعه تجهیزات شبکه می‌باشد.

در این اطلاعیه آمده است که شرکت ارتباطات زیرساخت به منظور افزایش 50 درصدی ظرفیت IP شبکه‌ی هسته‌ی کشور و به منظور بهبود کیفیت ارتباطات، اقدامات فنی برای ارتقاء و توسعه تجهیزات شبکه پس از نیمه‌شب‌ها و در ساعات کم ترافیک شبکه انجام می‌دهد. این اقدامات ممکن است در برخی مناطق به ناپایداری موقت در شبکه منجر شود.

– شرکت ارتباطات زیرساخت

این اعلامیه منتشر شده است به دلیل وقوع اختلالاتی در شبکه اینترنت کشور در سه نوبت مختلف در چند هفته گذشته. شرکت نت‌بلاکس در تاریخ‌های ۲۴ شهریور، ۳۱ شهریور و ۴ مهر ۱۴۰۲ اختلالاتی در شبکه اینترنت کشور را گزارش داده بود.

این نوع ناپایداری‌ها و کاهش سرعت و کیفیت اینترنت در ایران به وقوع می‌پیوندد و در ساعاتی از نیمه‌شب اتفاق می‌افتد. قبلاً، شرکت ارتباطات زیرساخت علت این مشکلات را به توسعه تجهیزات شبکه نسبت داده بود. این اطلاعیه امروز نیز به همین موضوع اشاره کرده و بیان کرده که ناپایداری‌های آتی در ساعات کم ترافیک شبکه اینترنت، به ویژه نیمه‌شب‌ها، ادامه خواهند داشت.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *