مجله سیمدخت
0

لنوو معرفی دستیار هوش مصنوعی جدید خود با نام MotoAI کرد.

لنوو معرفی دستیار هوش مصنوعی جدید خود با نام MotoAI کرد.
بازدید 93

در رویداد «Tech World 23» شرکت لنوو، دستیار هوش مصنوعی جدید خود به نام MotoAI را معرفی کرد. این دستیار هوش مصنوعی به طور خاص برای استفاده در گوشی‌های هوشمند و کامپیوترهای شخصی طراحی شده است و در حال حاضر در مرحله توسعه قرار دارد. طرح مفهومی این دستیار توسط شرکت به نمایش گذاشته شده است.

لنوو در میان فناوری‌های جذابی مانند گوشی‌های تاشو و کانسپت رول‌شونده، به همراه کامپیوترهای شخصی، MotoAI را معرفی نمود. این دستیار هوش مصنوعی در حال توسعه است و قابلیت استفاده در هر دو دستگاه رایانه‌ای شخصی و گوشی هوشمند را داراست. این دستیار هوش مصنوعی از یک مدل شخصی‌سازی‌شده برای کاربران بهره‌مند است و از حریم خصوصی آنها پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این، MotoAI لنوو به یک پایگاه داده بزرگ مجهز شده است که قابلیت‌های تعامل صوتی و متنی را فراهم می‌کند.

دستیار هوش مصنوعی لنوو چه قابلیت‌هایی دارد؟

به گفته لنوو، کاربران می‌توانند از دستیار شخصی MotoAI برای پاسخ به سؤالات، نوشتن پیش‌نویس پیام‌ها، برنامه‌ریزی وظایف و انجام سایر فعالیت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی استفاده کنند.

یکی از ویژگی‌های جالب در مورد MotoAI لنوو این است که برخلاف محصولات مشابه که عملیات را بر پایه فضای ابری انجام می‌دهند، این محصول داده‌ها را محلی پردازش کرده و وظایف را به‌صورت محلی روی دستگاه اجرا می‌کند. این دستیار هوشمند همچنین قوانین مربوط به حریم شخصی کاربران را رعایت می‌کند.

در آینده‌ای نه‌چندان دور، انتظار می‌رود دستیار شخصی MotoAI لنوو به‌عنوان یک ابزار شخصی‌سازی‌شده و پویاتر در دسترس کاربران قرار گیرد. این نشان می‌دهد که در ماه‌های آینده، این ابزار با ویژگی‌های بیشتری در حوزه هوش مصنوعی تجهیز شود.

موتورولا به اهمیت شخصی‌سازی برای کاربران پی برده و به همین دلیل، این شرکت در حال بررسی موضوع شخصی‌سازی با استفاده از ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی است تا تجربه منحصربه‌فردی را برای کاربران خود ایجاد نماید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *